KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

„Miłość w czasach zarazy. Seniorzy spotykają się na zamkniętej granicy”

Mieszkający po obu stronach duńsko-niemieckiej granicy 89-letni Duńczyk Karsten Tuechsen Hansen oraz 85-letnia Niemka Inga Rasmussen codziennie spotykają się na zamkniętej z powodu koronawirusa drodze. Para przez szlaban popija kawę, a nawet coś mocniejszego.

Niezwykłe spotkania zakochanej pary opisał w mediach społecznościowych burmistrz miasta Tonder w południowej Danii. „Podczas przejażdżki rowerem spotkałem dwoje uroczych ludzi. Poznali się w późnym wieku i zwykle odwiedzali w swoich domach. Teraz spotykają się w połowie drogi na zamkniętej granicy” – napisał burmistrz Henrik Frandsen i opublikował zdjęcie pary.

Z relacji świadków wynika, że Karsten przyjeżdża na granicę rowerem elektrycznym, a mieszkająca w pobliżu Inga dociera pieszo. Siadają na krzesłach na drodze po obu stronach tymczasowej granicy i piją kawę, a czasem nawet rodzaj lokalnej nalewki.

På dagens cykeltur lagde jeg vejen forbi Møllehus grænse. Her mødte jeg disse to dejlige mennesker. Hun, 85 år og bor i Gallehus. Han, 89 år og bor i Süderlügum. De har lært hinanden at kende i en sen alder og plejer at besøge hinanden hver dag. Nu mødes de på halvvejen ved den spærrede grænse. Lad os stå sammen i denne svære tid og finde løsninger i fællesskab.

– Zdrowie! Za miłość – wznieśli toast rozdzieleni przez szlaban zakochani, cytowani przez lokalne media. Z powodu obostrzeń spowodowanych koronawirusem nie mogą jednak jak zwykle przytulać się i całować. – Myślimy już o wspólnych wycieczkach, jak tylko zostanie otwarta granica – stwierdzili seniorzy.

Duńsko-niemiecka granica w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa została zamknięta 13 marca.

zrodlo:https://www.polsatnews.pl/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: