KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

WŁOCHY ROZPOCZĘŁY SIĘ KRADZIEŻE JEDZENIA PRZEZ LUDZI KTÓRYM ZABRAKŁO PIENIĘDZY – RELACJA

Włochy od wielu dni zmagają się z tragicznymi skutkami pandemii wywołanej przez koronawirus. Laura Zielińska, żona polskiego reprezentanta Piotra Zielińskiego, zamieściła na Instagramie dramatyczny wpis, cytowany przez „Super Express”. Okazuje się, że niektórzy mieszkańcy Włoch już nie mają pieniędzy nawet na jedzenie.

Choć w ostatnich dniach z Włoch zaczęły napływać nieco pozytywniejsze wiadomości, to wczoraj sytuacja wywołana przez koronawirus znacznie się pogorszyła. Rekordową liczbę 969 zgonów osób zakażonych koronawirusem odnotowano we Włoszech w ciągu jednego dnia – podała w piątek Obrona Cywilna. Tym samym łączny bilans zmarłych od początku epidemii wzrósł do 9134.

Koronawirus przynosi też tragiczne skutki dla gospodarki. Premier Włoch Giuseppe Conte zapowiedział,  że jego rząd przeznaczy na walkę ze skutkami pandemii 50 mld euro. „Uruchomimy wsparcie finansowe bez precedensu dla naszej gospodarki.” – przekonywał.

Jednak wielu Włochów zaczęło borykać się z poważnymi problemami finansowymi. Poinformowała o tym żona Piotra Zielińskiego, reprezentanta Polski grającego na co dzień we włoskim klubie Napoli. O jej wpisie poinformował „Super Express”.

„We Włoszech sytuacja staje się coraz bardziej napięta. Ludziom, którzy pracowali bez umów, brakuje pieniędzy i od kilku dni na południu Włoch zaczęli kraść jedzenie, wychodząc z supermarketów i oznajmiając, że nie stać ich, by zapłacić.” – pisze Laura Zielińska na Instagramie. „Dziś w kilku miejscowościach przy supermarketach ustawiono wojsko, które ma zapobiegać takim sytuacjom.” – dodała.

Źr. se.pl; wmeritum.pl

One thought on “WŁOCHY ROZPOCZĘŁY SIĘ KRADZIEŻE JEDZENIA PRZEZ LUDZI KTÓRYM ZABRAKŁO PIENIĘDZY – RELACJA

  1. czyli wykonuje się to jak w filmie „Pozostawieni” gdzie był taki ,który nagrywał ,był z mediów i tam był urywek ,jak ludzie kradną już ze sklepów jedzenie,a później żołnierze zabijają obu chłopaków i ten mówi do nich , że dlaczego to uczynili,nie mieli jedzenia i pieniędzy,a oni,że to złamanie prawa itd , zobaczcie,jak to wszystko się układa wg Biblii , i ktoś napisze,że Biblia to tylko książka , a mimo to,wszystko spełnia się na naszych oczach,powoli ale do przodu , i to nabiera coraz szybszego tempa

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: