KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Emocjonalne nagranie Jacka Sutryka. „Jestem wkurzony na rządzących i na opozycję, że jest dupowata”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw
© Fot. Tomasz Pietrzyk / Agencja Gazeta
 

Jacek Sutryk opublikował komentarz dotyczący ostatnich wydarzeń w Sejmie. Bardzo krytycznie odniósł się do uchwalonych zmian w Kodeksie wyborczym oraz planów przeprowadzenia wyborów 10 maja. – Mam ludziom wykręcać ręce i łamać kręgosłupy, bo wybory są najważniejsze? – mówi na nagraniu. Od prezydenta Wrocławia dostało się też opozycji.

W opublikowanym na Facebooku wideo prezydent Wrocławia Jacek Sutryk przypomina mieszkańcom swojego miasta, by w czasie epidemii zostali w domu. – To jest moja pretensja do przepisów, które jakiś czas temu rząd wyprodukował. Trzeba było zostać przy tym, że idziemy tylko na zakupy albo do apteki. Za chwilę w interpretacjach zaczęło się pojawiać, że, jeśli dla kogoś ważną potrzebą życiową jest wyjść na rower, pobiegać, albo na spacer, to bardzo proszę. Ja się z tym nie zgadzam, sorry, trzeba w inny sposób te potrzeby zaspokoić – powiedział prezydent.

Jacek Sutryk: Mam ludziom wykręcać ręce i łamać kręgosłupy?

W nagranym w sobotę filmie odniósł się też do nocnego posiedzenia Sejmu i zmian w Kodeksie wyborczym. – Dlaczego nagle, zamiast zająć się tarczą osłonową dla polskich przedsiębiorców, wprowadza się artykuł 177., który w istocie zmienia Kodeks wyborczy? Zawsze się to robi pod jakimś płaszczykiem, nie podoba mi się taki sposób stanowienia prawa – powiedział. Nie rozumiem, dlaczego łamie się regulamin Sejmu, łamie się konstytucję i dlaczego zachęca się nas do wychodzenia na zewnątrz, mówiąc, że jest zagrożenie, nie wolno wychodzić, ale jeśli chodzi o wybory to jest wszystko w porządku. Nie jest wszystko w porządku i nie będzie – podkreślił. Jak dodał, „w nocy wyszła prawdziwa intencja tej władzy, chodzi o to, żeby tę władzę utrzymać.”

Sutryk bardzo krytycznie mówił o planach przeprowadzania wyborów 10 maja. – Ja mam do 10 kwietnia skompletować ponad trzy tysiące członków komisji obwodowych, których mam powołać ponad 300. Już mi ponad 37 lokalizacji przyszłych punktów komisji obwodowych odmówiło. Mam ludziom wykręcać ręce i łamać kręgosłupy, bo wybory są najważniejsze? Ja tu staję przed wami, chrzanię o tym, jak ważne jest, żeby zostać w domu, a inny mówi: „nie, spoko, chodźcie do wyborów” – stwierdził. – Już jestem wkurzony na wszystkich i na rządzących, i na opozycję, że jest taka dupowata. Jestem wściekły, mam tego wszystkiego dość. Zróbmy z tym porządek, bo to jeden wielki obłęd – przyznał prezydent Wrocławia.

msn

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: