KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

AKTYUALIZACJA – pociski wystrzelono w Arabii Saudyjskiej i Japonii, a w Idlib za 72 godziny – FOTO, VIDEO !

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Według sieci społecznościowych na Bliskim Wschodzie Arabia Saudyjska została zbombardowana pociskami balistycznymi w nocy z 28 na 29 marca. Zaatakowano przynajmniej Rijad i Jizana.

Filmy pochodzące ze sceny pokazują działanie systemów obrony powietrznej:

ZaidBenjamin@ZaidBenjamin5

قناة العربية : اعتراض صاروخين في سماء العاصمة .

Osadzony film

ZaidBenjamin@ZaidBenjamin5

اعتراض صواريخ في سماء العاصمة وفق تقارير أولية

Osadzony film

Niektóre trafienia i zniszczenia nie są zgłaszane, a jedyną rzeczą, która spadła na miasta, są wraki i zużyte etapy pocisków obrony powietrznej, które można łatwo zidentyfikować za pomocą charakterystycznych fragmentów:

Aurora Intel – #StayHome@AuroraIntel

Unconfirmed video reportedly from As-Suwaidi neighborhood, , .

Osadzony film

Aurora Intel – #StayHome@AuroraIntel

Think this might be a PAC-3 section.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

W tej chwili określana jest strona startowa rakiet, ale najprawdopodobniej pociski zostały wystrzelone przez husytów z terytorium Jemenu. Najbardziej prawdopodobną przyczyną ataku jest prawdopodobnie wojna cen ropy.

Dziś ceny spadły do ​​25 USD za baryłkę, a czasami nieznacznie rosną, nadal spadają. Jednym z możliwych sposobów powstrzymania tej jesieni byłoby zaatakowanie jakiejś strony trzeciej w Arabii Saudyjskiej. Na przykład husyci trzymani przez Iran na smyczy.

Sam Iran nie odnosi większych korzyści z rosnących cen ropy, ponieważ lokalni mułłowie podlegają sankcjom USA, więc najprawdopodobniej rozkaz zaatakowania królestwa spoczywa na tym, który trzyma Iran na smyczy. Husyci w tym przypadku działali jako podwykonawca. 

Oczywiście jedna salwa niezbyt dużych pocisków balistycznych w żaden sposób nie podniesie ceny ropy i raczej ten atak należy uznać za rodzaj ciepłego powitania i wskazówkę, że pocisków może być znacznie więcej. Dlatego też Arabia Saudyjska w najbliższym czasie oczywiście przekaże swoje ciepłe pozdrowienia nie wykonawcy, ale klientowi.   

Tymczasem niepokojące wieści napływają z Syrii, gdzie partie aktywnie koncentrują wojska. Tak więc strona syryjska od momentu zawieszenia broni ciągnęła pozostałą artylerię i pojazdy pancerne do Idlib, a Turcy nadal wprowadzają kolumny czołgów do regionu i rozmieszczają systemy obrony powietrznej:

Ryan O’Farrell@ryanmofarrell

Turkish MIM-23 Hawk anti-aircraft system entering Idlib.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze
Moussa Al Hassan@MoussaNDT

#Syrie #Idlib: Aujourd’hui, un énorme convoi militaire turc composé de véhicules, d’artilleries, de lance-missiles sol-sol et des missiles de défenses aériennes, est entré depuis le poste frontalier de Kafar Loussine vers le gouvernorat d’Idlib.

Osadzony film

Sait Gökdere 🇹🇷@sait_gokdere

Türk Beklenendir

TÜRK hava savunma sistemi idlib

Osadzony film

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Sait Gökdere 🇹🇷

Tak więc, jeśli wcześniej amerykańskie systemy MIM-23 Hawk znajdowały się głównie w pobliżu granicy z Turcją, teraz są ciągnięte na linię frontu. 

Po drodze Turcy wdrażają Hisar w Idlib – kompleksy własnej produkcji średniego zasięgu:

XI@XI_interbrigade

The first one to spot a A in will get my sincere thanks and (more important), the gratitude of civilians in who badly need such deterrence.

Osadzony film

W momencie pojawienia się kompleksu analitycy wojskowi porównali go do rosyjskiego systemu obrony powietrznej Tor, ale sądząc po poprzednich dwóch rundach, Turcy mieli lepsze elementy elektroniczne.

Turecki system walki elektronicznej Koral Koral już pokazał się w akcji, całkowicie tłumiąc syryjską powłokę C1 i czyniąc ją łatwą ofiarą dla UAV:

AS-Source News / MILITARY〽️@As_SourceBrkNew

We’ve slowed down the PANTSIR footage to 1/10th of a second at 60fps. The vehicle is entirely gone from one small rocket. We call on the video.

Osadzony film

Trudno powiedzieć, ile „pocisków” zostało zniszczonych, ale istnieją pięć potwierdzeń wideo dla pięciu elementów, dlatego ponieważ Turcy otrzymali tak silną wojnę elektroniczną, zadbali również o stabilność obrony przeciwlotniczej. 

Syria przegrała pierwszą bitwę o Idlib, w Libii w przeddzień rosyjskich prokurentów, zostali również nieznacznie pokonani i zdobyli 6 samolotów i kilka pojazdów pancernych. Dlatego, ponieważ Grecy podekscytowani nadchodzącym napisem teraz, Moskwa za 72 godziny zorganizuje rewanż dla Turków:

Andreas Mountzouroulias@andreasmoun

prepared for a very unpleasant „surprise” in Syria and military plan to launch a new assault on the provinces of and over the next 72-96 hours.

Zobacz obraz na Twitterze

Ogólnie rzecz biorąc, greccy analitycy wojskowi są dość zabawnymi facetami: jak tylko perspektywa starcia z Turcją, Izraelem lub Rosją zaczynają głośno walić stopami i dmuchać fajką, mając nadzieję, że trzecia siła zrobi za nich całą robotę. Ale do tej pory tak się nie stało, a zatem najprawdopodobniej tak się nie stanie w przyszłości: wojska Assada w Idlibie zostaną pokonane, a jeśli Rosja aktywnie interweniuje, grupa rosyjska w Syrii również zostanie pokonana. 

W międzyczasie, podczas gdy w Idlib powstawało coś, podczas gdy Trump wzywał milion rezerwistów, a Iran ciągnął wąsy Arabii Saudyjskiej, Pan Kim Jong-un również postanowił sobie przypomnieć: ponownie wystrzelił rakiety z boku Japonii .

Nie wiemy, co go zainspirowało i kto zapytał, ale w ciągu ostatnich sześciu miesięcy temat denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego jakoś zniknął – i nikt o tym nie pamięta. Na tej podstawie możemy myśleć, że Pentagon przygotowuje się do denuklearyzacji półwyspu w inny sposób i radykalnie, więc śledzimy rozwój wydarzeń. 

thebigtheone.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: