KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

W Stanach Zjednoczonych pastor, który zaprzeczał rzeczywistości COVID-19, stał się ofiarą pandemii.

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

 

 Wczoraj jednym z pierwszych Virginian, którzy zmarli na COVID-19, był chrześcijański pastor i ewangelista muzyczny Landon Spradlin.

Spradlin był pastorem Kościoła New Wave International Service, którego misją jest „przynieść światło ewangelii do najciemniejszych zakątków ziemi”.

Landon Spradlin jest najbardziej znany z nazywania pandemii COVID-19 „masową histerią” w swoich przemówieniach:

Jako dowód jego słów, w czasie pandemii 66-letni pastor udał się z rodziną do Nowego Orleanu, aby głosić i śpiewać pieśniami „zmywając miasto z grzechu i rozpusty”. 

Na swojej stronie na Facebooku Spradlin opublikował wiele zdjęć i filmów swojej rodziny, zespołu i siebie samego, występując w Nowym Orleanie i zwiedzając zabytki miasta. Kronika działalności misyjnej pastora rozpoczyna się 21 lutego.

Przez większość czasu muzyk przebywał na bardzo zatłoczonym Jackson Square, który nazywał „ministerstwem na Jackson Square”. Inne miejsca jego wizyt obejmowały występy w klubach muzycznych i restauracjach.

13 marca, kiedy prawdopodobnie Spradlin został już zainfekowany, opublikował kolejny post, w którym argumentował, że COVID-19 nie jest bardziej niebezpieczny niż świńska grypa i przypomniał swoim zwolennikom, że obecna reakcja na wirusa to „masowa histeria” stworzona przez media tylko po to, by skrzywdzić Donalda Trumpa.

Kiedy ludzie zaczęli go przekonywać o powrocie w komentarzach, pastor opowiedział im przypowieść o dobrym pasterzu, który opiekował się ofiarami dżumy dymieniczej i cudem nie uległ tej chorobie.

Oczywiście, porównując się z tym misjonarzem, Spradlin napisał, że „tak długo, jak chodzę w świetle Prawdy, żaden wirus nie będzie mi przeszkadzał”.

Jednak w drodze powrotnej do Karoliny Północnej muzyk poczuł się źle. Po przybyciu do swojego rodzinnego stanu został hospitalizowany z obustronnym zapaleniem płuc i uzyskał pozytywny wynik w badaniu na COVID-19.

Według rodziny muzyka zmarł wcześnie dzień wcześniej, a jego żonę umieszczono w karafce. Oficjalna strona muzyczna Spradlina informuje fanów, że zobaczą go tylko „po drugiej stronie”.

thebigtheone.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: