KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Kto troszczy się o dług? Covid-19, grabież korporacyjna i amerykański plan nieograniczonych ratunków bankowych

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw
Kto troszczy się o dług? Covid-19, grabież korporacyjna i amerykański plan nieograniczonych ratunków bankowych

Dług ma znaczenie. Na bagnach Waszyngtonu nikt NIE Dba o dług. Wielki rząd bardziej uzależnił się od długów niż narkomanów od fajki pełnej pęknięć.

W październiku 2019 r. Międzynarodowy Fundusz Walutowy obniżył swoją prognozę globalnego wzrostu z ostrym ostrzeżeniem na 2020 r., Że „Globalny wzrost spadnie do najniższych poziomów od wielkiego kryzysu finansowego w 2008 r.” Rynki ucieszyły się i osiągnęły nowy rekord, ponieważ zła wiadomość to dobra wiadomość. Złe wiadomości sygnalizują, że zbliżają się obniżki stóp procentowych w Rezerwie Federalnej. Na Wall Street korki pękały, a szampan Cristal płynął jak woda, gdy zespół grał w klasycznym filmie Miltona Agera z 1929 roku „Happy Days Are Here Again”. Dziś zdałem sobie sprawę, że melodia zapowiada brutalny początek 2020 roku.

Kongres USA niedawno zatwierdził ustawodawstwo dotyczące pomocy w zakresie koronawirusa, pomocy humanitarnej i bezpieczeństwa ekonomicznego lub CARES, które zapewni 2 biliony dolarów na ratowanie (tzw. Bezpośrednią pomoc) i gwarancje kredytowe, a także na zakup papierów wartościowych i / lub akcji bezpośrednio od firm lub na rynkach wtórnych. Oprócz CARES, Bank Rezerw Federalnych zobowiązał się do zapewnienia nieograniczonej pomocy finansowej.

Wielki kryzys gospodarczy w 2020 r .: nie wyciągnięto żadnych wniosków, ponieważ bazooki banków centralnych dryblują lub nie odpalają

Wielki kryzys gospodarczy w 2020 r .: nie wyciągnięto żadnych wniosków, ponieważ bazooki banków centralnych dryblują lub nie odpalają

Zgadza się, bez ograniczeń! Bilans FED odzwierciedla to – rośnie znacznie ponad 5 bilionów dolarów i zmierza w nieskończoność. W ciągu ostatnich dwunastu lat polityka, taka jak „nieograniczony pakiet ratunkowy” od naszych wszechmocnych globalnych bankierów centralnych, zniszczyła naturalną zdolność rynków do właściwej wyceny i wyceny każdego produktu inwestycyjnego. Wszystkie te produkty są niewłaściwie wycenione. Stopy procentowe są funkcją ryzyka kredytowego lub prawdopodobieństwa niewywiązania się przez spółkę ze zobowiązań kredytowych. Obecnie wiele rentowności obligacji korporacyjnych jest bliskich zeru, co oznacza zerową szansę na niewykonanie zobowiązania, gdy szanse są znacznie większe.

Stopy procentowe i dług mają znaczenie. Ponieważ polityka łatwych pieniędzy mandarynek, polityka zerowej stopy procentowej (ZIRP) i polityka ujemnej stopy procentowej (NIRP), doprowadziły do ​​niewłaściwej alokacji lub niebezpiecznej błędnej inwestycji kapitału, powodując gwałtowny wzrost wydajności. Malinvestment urodziła miot „zombie” o kapitalizacji rynkowej o wartości miliarda dolarów. Firmy te nigdy nie mają i nigdy nie osiągną zysków. Urodzeni w Dolinie Krzemowej zostaną pochowani w Dolinie Śmierci.

„Oficjalne” zadłużenie Skarbu USA wynosi ponad 23,5 biliona dolarów. To obliczenie zadłużenia miało miejsce przed Kongresem, który wydał sześć bilionów dolarów amerykańskiego Departamentu Skarbu / Banku Rezerw Federalnych USA na wydatki związane z wieprzowiną.

Niemożliwe jest spłacenie długu pożyczonymi pieniędzmi na zawsze; istnieją prawdziwe ograniczenia. Dług ma realne konsekwencje. Im bardziej rośnie całkowity dług publiczny i prywatny, tym szybciej rosną ogólne zobowiązania, co powoduje, że niespodziewane zdarzenie przyspieszy punkt krytyczny, po którym nastąpi upadek gospodarek. Potrzebujesz przykładu? Spójrz tylko, co się teraz dzieje. Najpierw mamy czterdzieści lat rozrzutności fiskalnej, po której następuje wojna walutowa, a następnie wojna handlowa. Wreszcie, Covid-19 wywołał iskrę, która zapaliła nasiąkniętą benzyną skrzynkę Tinder, co spowodowało załamanie cen aktywów, które uruchomi wodospad niespłacania kredytów na różnych rynkach, kończąc się bankructwem banków.

Nienawidzę być imprezowiczem, ale zaprzeczamy naszemu „problemowi zadłużenia”. Obliczenia luki fiskalnej są jedynym sposobem na dokładne obliczenie całkowitego zadłużenia. W tym celu należy uwzględnić punkty danych Biura Budżetowego Kongresu, aby określić bieżącą wartość bieżącą niesfinansowanych zobowiązań USA. Wykorzystanie tych danych jest jedynym sposobem na modelowanie dokładnego poziomu zadłużenia kraju. Liczba ta prawdopodobnie będzie wyższa niż dwieście pięćdziesiąt bilionów dolarów . Wstrząśnięty? Lepiej bądź. Spójrzmy prawdzie w oczy – USA zbankrutowały!

Stany Zjednoczone znajdują się w krytycznym momencie, stojąc w obliczu DWÓCH EPIDEMII: Covid-19 i rosnącego bezrobocia

Jak luka fiskalna może być tak OGROMNA? To proste. Istnieje prawie 80 milionów wyżu demograficznego, którzy po przejściu na emeryturę będą pobierać świadczenia z programów zabezpieczenia społecznego, Medicare i Medicaid, które średnio przekroczą PKB na mieszkańca. Te pieniądze zostały wydane; wszystko przepadło. Wujek Sam prowadzi największy program Ponzi na świecie, który pewnego dnia się skończy – ale skończy się za późno. Na razie prasy drukarskie nastawione są na absurdalną prędkość; ratunki płyną, gdy mandarynki banku centralnego starają się kupić wszystko, co nie zostało przybite. Na razie jazda wydaje się gładka jak jedwab, ale kiedy nie tsunami uderzy w długi, będzie brzydka, naprawdę brzydka, z ogromnymi cięciami „gwarantowanych uprawnień wyżu demograficznego”, dramatycznym wzrostem ubóstwa, obscenicznych stóp procentowych oraz podwyżki podatków, po których następuje gwałtowny wzrost cen konsumpcyjnych.

To jest trajektoria, na której poruszają się USA, i stanie się to wcześniej, niż większość uważa. O nie, czy to hymn Sarah Flower Adams „Bliżej mojego Boga do ciebie”, słyszę, jak gra się w tle, gdy mandarynki naszych polityków i banków centralnych walczą o „naprawę” rynków?

Kiedy dochodzi do niepowodzenia polityki, kontrola rynków jest tracona, a chaos jest rezultatem. Wygląda bardziej na to, że oni przestawiają leżaki na Titanicu niż targi! Nie zastanawiajcie się, co to za zapowiedź tej melodii, szybko zdobądźcie bezpieczeństwo i schroncie się na miejscu.

UCR

One thought on “Kto troszczy się o dług? Covid-19, grabież korporacyjna i amerykański plan nieograniczonych ratunków bankowych

 1. Fragment Raportu Rockefeller Foundation z maja 2010 roku, czyli po uwerturze do roku 2020 !!

  ” Nawet po wygaszeniu pandemii ta bardziej autorytarna kontrola i nadzór nad obywatelami i ich działalnościami została zachowana, a nawet nasiliła się. Aby uchronić się przed rozprzestrzenianiem coraz bardziej globalnych problemów – od pandemii i terroryzmu ponadnarodowego po kryzysy środowiskowe i rosnące ubóstwo – przywódcy na całym świecie mocniej uchwycili władzę.
  Początkowo pojęcie bardziej kontrolowanego świata zyskało szeroką akceptację i aprobatę. Obywatele chętnie oddali część swojej suwerenności – i prywatności – bardziej paternalistycznym państwom w zamian za większe bezpieczeństwo i stabilność. Obywatele byli bardziej tolerancyjni, a nawet chętni, do przyjęcia odgórnego kierownictwa i nadzoru, a przywódcy krajowi mieli większą swobodę w ustalaniu porządku w sposób, który uznali za odpowiedni. W krajach rozwiniętych ten wzmożony nadzór przybierał różne formy: na przykład identyfikatory biometryczne dla wszystkich obywateli, a także ściślejsze regulacje kluczowych branż,”

  To też Rockefeller:

  „Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiednio wielki kryzys, a narody zaakceptują nowy światowy porządek.”

  David Rockefeller

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: