DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Czarna, kobieca, amerykańska piosenkarka potrzebowała powiedzieć surową [RADIOAKTYWNĄ] prawdę o COVID-19 i 5G. Ty chodź dziewczyno ! ! !”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KERI HILSON WIERZY, ŻE WYBUCH CORONAVIRUS
MOŻE BYĆ SPOWODOWANY
PROMIENIOWANIEM 5G

autor: Cedric „BIG CED” Thornton

(Zdjęcie: Twitter)

Piosenkarz Keri Hilson oświadczył za pośrednictwem Twittera, że przerażający  koronawirus  mógł być spowodowany przez technologię znaną jako 5G, według  The Grio .

Hilson poszedł w niedzielę na szczyt Trumpa, wyrażając obawy, że wybuch COVID-19 spowodowany był ekspozycją na nową technologię 5G wykorzystywaną przez sieci bezprzewodowe. „Przez lata LUDZIE próbowali nas ostrzec o 5G. Petycje, organizacje, badania… wpływ na promieniowanie to wpływ promieniowania ”, napisała w niedzielę Hilson na swoim kanale na Twitterze (ale piosenkarka została już usunięta). „5G wprowadzono na rynek w Chinach. 1 listopada 2019 r. Ludzie padli martwi. ”

Piosenkarka namawiała swoich obserwujących, by „Wyłączyli 5G poprzez wyłączenie LTE” na swoich telefonach, a ona nadal publikowała serię zrzutów ekranu z różnych artykułów, które jej zdaniem poparły jej teorię na temat promieniowania z technologii 5G. Wciąż próbując udowodnić swoją teorię, powiedziała nawet, że nie wpłynęło to na Afrykę, ponieważ „nie jest to region 5 g”.

„Jak myślisz, dlaczego wirus tak się nie dzieje w Afryce?” Wilson zapytał 4,2 miliona obserwujących na Twitterze. „To nie jest region 5G. Może tam być kilka baz, ale nie tak powszechne jak w innych krajach. Nie ma nic wspólnego z melaniną (dla tych teorii). ”

Keri Hilson

@KeriHilson

Management has asked me to delete vid/articles. 🤷🏾‍♀️ I appreciate good discourse on unconventional thinking. Let’s all just be safe out there, cuz whatever the cause the virus a real thing. May God be with us…prayers to alllllll 🙏🏾

546 people are talking about this
W 2010 roku piosenkarka wydała album, który był nominowany do nagrody  Best New Artist  podczas GRAMMY Awards.

zrodlo:stateofthenation

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: