DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W Chinach rozpoczyna się rewolucja – VIDEO !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Według mediów w Hongkongu i na Tajwanie,   27 marca 2020 r. W Chinach, w prowincji Hubei, wybuchły pierwsze poważne zamieszki spowodowane kwarantanną środków rodzimej partii komunistycznej:

 

Miejsce zdarzenia to hrabstwo Huangmei, miasto Huanggang, położone na granicy prowincji Hubei. Rzeka Jangcy jest oddzielona od sąsiedniego miasta Jiujiang w prowincji Jiangxi. Komunikacja między miastami przechodzi przez most pokazany na filmie.

Kilka tygodni temu władze ChRL ogłosiły, że tracą środki kwarantanny i zezwalają części ludności na powrót do pracy, aby zapewnić, że ludzie otrzymają jakąś kartę elektroniczną, aby nie byli poszkodowani po drodze.

Jednak albo prowincja po drugiej stronie rzeki nie przyjęła kart jednej prowincji, albo ludzie byli na nerwach – spory o przejście przez most zamieniły się w walkę. Ponadto policja zaczęła walczyć między dwoma sąsiadującymi prowincjami. Pierwszy incydent miał miejsce wieczorem 26 marca.

W rezultacie obie strony wysłały posiłki na policję, a wieczorem 24 marca na moście rozpoczęto czuwanie na moście. Ale już rano 27 marca lokalni mieszkańcy zbliżyli się do kluczowej trasy transportowej i doszło do awantury między ścianami. Policja została bardzo mocno pobita:

Jak to zwykle bywa w czasach rewolucyjnych, pewna pani Xu z miasta Xiaochi, która teraz udziela wywiadu Epoch Times i inspiruje masy, wyszła z szeregów protestujących. Jest na palcach i wyjaśnia czytelnikom / widzom / słuchaczom Epoch Times sytuację w jej okolicy.

Sytuacja jest prosta: ludzie siedzieli w klatce przez dwa miesiące i zabrakło im nie tylko cierpliwości, ale i jedzenia. Musisz zapłacić za jedzenie, musisz zapłacić za przejazd / przejazd w drodze, musisz zapłacić za karty, i nikt nie ma pieniędzy, ponieważ miasto nie ma milionerów i kwarantanny znalazło każdego z pieniędzmi na miesiąc w kieszeni. A kto inny miał szczęście i udało mu się zdobyć łatkę. Dlatego ludzie mają teraz całkowicie beznadziejną sytuację, a władze muszą albo zapewnić im wszystko, co niezbędne, albo pozwolić im wrócić do pracy.

Trudno powiedzieć, jak zakończyć tę konfrontację. Chińczycy, podobnie jak wszyscy ludzie, których najwyżsi przywódcy zaprzęgli do budowania socjalizmu, nie mają prawa nosić broni; ludzie nie mają tam pni. Z kolei najwyżsi chińscy przywódcy nigdy nie stoją na ceremonii z ludem, a jeśli to konieczne, zastrzelą także milion ludzi z karabinów maszynowych. Dlatego ludzie mają niewielkie szanse na rewolucję.

Z drugiej strony informacje o tym, co się działo, jakoś szybko przełamały wszystkie blokady informacyjne, a wiadomości o rewolucji pojawiły się w sieci niemal na żywo ze sceny. To sugeruje, że pani Xu z Xiaochi i innych takich jak ona ma dach w bardzo wysokiej chińskiej nomenklaturze partyjnej.

W przeddzień Chin pojawiły się już doniesienia, że ​​nie wszyscy wysocy rangą komuniści byli zadowoleni z tego, co się działo, i że rząd towarzysza Xi odmówił wypełnienia przymierzy towarzysza Mao. Krążą plotki, że Chiny zwołają rozszerzone spotkanie Biura Politycznego, podczas którego emerytowani ojcowie narodu połączą towarzysza Xi. Dlatego w świetle tych informacji protesty mogą stanowić część ogólnego planu przed posiedzeniem Biura Politycznego.

 Ponadto, jak kiedyś powiedziała Zoya Kosmodemyanskaya, jest nas 250 milionów i nie przeważasz wszystkich. Najprawdopodobniej ta ognista mowa członka Komsomola jest czystą propagandą wymyśloną przez pana Levitana, ale 250 milionów jest już prawdą. Jak wiemy, w Chinach od pięciu do sześciu razy ponad 250 milionów żyje i nie będzie możliwe przeważenie wszystkich. Śledzimy więc rozwój wydarzeń: wydaje się, że w samym środku Chin pojawia się nowy Tajwan.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: