DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nowy porządek świata wydaje się już zaczynać.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Gordon Brown, były premier Wielkiej Brytanii,wezwał światowych przywódców do utworzenia tymczasowej formy globalnego rządu w celu rozwiązania podwójnego kryzysu medycznego i gospodarczego spowodowanego pandemią Covid-19.

Były premier pracy Gordon Brown był kiedyś w centrum międzynarodowych wysiłków na rzecz rozwiązania skutków kryzysu bankowego w 2008 r. A teraz stwierdza, że ​​potrzebna jest grupa robocza z udziałem światowych liderów, ekspertów ds. Zdrowia i szefów organizacji międzynarodowych, którzy będą mieli uprawnienia wykonawcze do koordynowania reakcji.

W czwartek odbędzie się wirtualne spotkanie grupy krajów rozwiniętych i rozwijających się G-20, której przewodniczy Arabia Saudyjska, ale Brown powiedział, że lepiej będzie włączyć Radę Bezpieczeństwa ONZ. 

Komentując swoje oświadczenie, Brown powiedział, że obecny kryzys różni się od tego, w który był zaangażowany w 2008 roku:

 „Był to problem gospodarczy, który miał powody ekonomiczne i miał ekonomiczne rozwiązanie. A teraz jest pandemia, która polega przede wszystkim na  pogotowiu medycznym. I zapewnienie, że wymaga to wspólnego działania. Ale im bardziej interweniujesz w opiece w nagłych wypadkach, tym bardziej narażasz gospodarkę na ryzyko. ”

Podczas kryzysu finansowego Brown przekonał innych światowych liderów o potrzebie pomocy bankom, a następnie zorganizował spotkanie G20 w Londynie, na którym zaproponował pakiet środków mających na celu uratowanie globalnego systemu finansowego. A teraz, pomimo polityki   Donalda Trumpa „America First”, Brown zbiera międzynarodowe poparcie dla nadzwyczajnego organu wykonawczego.

Brown powiedział, że zaproponowana przez niego globalna grupa robocza będzie walczyć z kryzysem na dwóch frontach. Konieczne będą skoordynowane wysiłki w celu znalezienia szczepionki i zorganizowania produkcji, zamówień oraz zapobiegania spekulacjom.

Grupa docelowa mogłaby również koordynować wysiłki banków centralnych, podejmować środki zapobiegające rekordowemu odpływowi kapitału z gospodarek wschodzących oraz uzgodnić wspólne podejście do wykorzystania wydatków rządowych w celu stymulowania wzrostu.

Brown przypomina, że ​​w 2008 r. Istniał opór przed użyciem G20 jako sposobu na przezwyciężenie kryzysu finansowego, ale teraz przywódcy światowi powinni wiedzieć, że jak dotąd nie ma jednego podejścia do walki z epidemią.

„Potrzebujemy jakiegoś działającego lidera. Gdybym wszystko zorganizował ponownie, uczyniłbym dwudziestą szerszą organizację, ponieważ w obecnych okolicznościach powinniście słuchać wszystkich krajów: krajów najbardziej dotkniętych pandemią, krajów o największym znaczeniu gospodarczym, krajów o potencjale masowej dystrybucji epidemie, takie jak Afryka. ” 

Komentarz redakcyjny The Big The One:  opowieści pana Browna o stworzeniu kolejnej regularnej grupy z niezwykłymi mocami brzmią oczywiście, pięknie, tylko tyle takich grup na świecie. Jest WHO, jest ONZ, jest wiele innych biur, w których tłumy pasożytów siedzą i otrzymują ogromne pensje. I że są pasożytami, mówi fakt, że COVID-19 chodzi po całym świecie. 

Gdzie była ONZ, kiedy ludzie w Wuhan padli martwi? Czegoś tam nie widzieliśmy ani „lekarzy bez granic”, ani tłumów ochotników, ani samolotów z urządzeniami do sztucznej wentylacji płuc. Nie było pomocy. Dlatego tylko reakcja na Wuhan powinna być rozproszona przez różne ONZ i WHO, ponieważ nie spełniły swojej roli. Ale mimo to panie i panowie żądają stołka bocznego w G20 z perspektywą poprowadzenia tam wszystkich. 

Pan Brown nie ujawnia imienia wielkiego światowego przywódcy, ale oczywiście wszystko zostało ustalone na szczycie i wkrótce, jak napisano w starożytnych książkach, dadzą światu jednego władcę o niezwykłych mocach. Pod pozorem walki z pandemią wszyscy zostaną przymusowo zaopatrzeni w szczepionki, a także zostaną wprowadzone wstrzyknięcia identyfikatorów elektronicznych. Zatem dla tych, którzy odmówią przyjęcia prasy, nadejdą bardzo, bardzo trudne czasy.

Na szczęście, według starożytnych proroctw, czasy te nie potrwają długo. 

Według źródeł chrześcijańskich i muzułmańskich cały ten cyrk z wielkim najwyższym przywódcą światowym potrwa trzy i pół roku, po czym zarówno przywódca, jak i jego orszak otrzymają kosmiczne kirdyk. Oznacza to, że nastąpi albo Drugie Przyjście, albo rozpocznie się lądowanie samolotu szturmowego Federacji Galaktycznej, albo jeden z Primarchów wyśle ​​rozkaz do armii. Być może będzie to najtrudniejsza wersja doprowadzenia szalonego świata do porozumienia. 

Jednak według naszego czytelnika Jasha , według źródeł żydowskich, kwarantanna nie potrwa trzy i pół roku, ale nie więcej niż dziewięć miesięcy, jak mówi Talmud Babiloński (traktat z Jomy, 10, s. 1):  

„Syn Dawida (Mashiach) nie pojawi się, dopóki królestwo rzymskie nie rozprzestrzeni się na cały świat przez dziewięć miesięcy, jak powiedziano:„ Dlatego ich zdradzi, zanim (pora) urodzi rodzącą kobietę; a reszta jego braci powróci do synów Izraela. (pr. Micheasza 5, 2) ”

Tak więc ten „komitet ratunkowy”, o który walczy pan Brown, bardzo przypomina bardzo „nowe rzymskie królestwo”. Dlatego królestwo powinno trwać krótko, wiele starożytnych źródeł pisze o tym, więc śledzimy rozwój wydarzeń. 

theguardian.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: