TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2084965 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„Największa depresja już się rozpoczęła!!!!!!!!!”

The following two tabs change content below.

Autor Greg Hunter USAWatchdog.com

Gerald Celente, czołowy badacz trendów i wydawca The Trends Journal, mówi, że świat jest już w kryzysie gospodarczym. Celente wyjaśnia: „Nigdy w historii świata cały świat lub większość świata nie została zamknięta przez polityków niszczących życie ludzi i ich interesy. Ludzie zbankrutują. Zauważysz wzrost liczby samobójstw. Zobaczysz eskalację przestępczości i depresję osób uzależnionych od narkotyków. . . . Nasi liderzy całkowicie zamykają gospodarkę. Znowu nigdy tego nie zrobiono. Nie tylko Wall Street idzie w dół, Main Street spadła jednocześnie. To jest niespotykane. Zwykle rynki spadają, a następnie efekty tętnienia zaczynają uderzać w Main Street. Tym razem boom, oboje są w dół. . . . Będzie gorzej niż w Wielkim Kryzysie.To będzie największa depresja. ”

Znalezione obrazy dla zapytania: depresja zdjecia

Jaki jest największy problem, przed którym stoi gospodarka? Celente mówi: „Poziom zadłużenia jest fenomenalny. Mamy ponad 250 trylionów globalnego długu i całego długu osobistego. Jak zamierzasz spłacić dług karty kredytowej? Co powiesz na spłatę długu studenckiego, kredytów samochodowych i hipotek? Co z rachunkiem za prąd, telefonem i ludźmi nie ma pracy, ponieważ mój gubernator powiedział, że powinienem zostać w domu?

Następną grą rządów globalnych jest pozbycie się gotówki, ponieważ przenosi zarazki, takie jak koronawirus. Celente mówi: „Przejdziemy od„ Dirty Cash do Digital Trash ”, który jest także tytułem obecnego magazynu Trends Journal. Ludzie są przerażeni. Dadzą nam cyfrowe śmieci. Właśnie to robią. Pozbędą się waszych walut. ”

Po rozmowie o bilionach dolarów w ramach nowych bodźców z Kongresu w tym tygodniu, co z cenami złota? Celente mówi: „Widziałeś, jak bardzo wzrosły rynki. A co z cenami złota? Od piątku odbiło się 200 $ za uncję. . . . Inteligentne pieniądze widzą, jak drukowane są fałszywe pieniądze, a one idą w złoto. Teraz to usłysz. Podobnie jak kiepscy, oślizali politycy idący za twoimi prawami konstytucyjnymi i Kartą Praw, będą dążyć do twojego złota. Zrobili to w ostatnim Wielkim Kryzysie i zamierzają to zrobić w Wielkim Kryzysie. Zaznacz moje słowa. ”

Na zakończenie Celente mówi: „Zgadzam się z Trumpem w 100%, ponieważ mówiłem to od samego początku, że lekarstwo będzie gorsze niż choroba. Niszczą światową gospodarkę. Niszczą życie ludzi. Zobaczymy poziomy przestępczości, które są niewyobrażalne. Jak myślisz, dlaczego ludzie wychodzą i biorą broń? Potem zobaczycie, jak liberałowie mówią o konfiskacie broni. Przestępczość będzie eskalować, a śmierć przejdzie przez dach. Kiedy ludzie tracą wszystko i nie mają już nic do stracenia, tracą to. Zobaczysz gangi jak nigdy dotąd. Z drugiej strony kwestia otwartych granic, czyli zamknięta historia. Zamykają granice na całym świecie. Więc nie będziesz słyszeć, jak ludzie mówią: wpuść ich, wpuść ich – to koniec. Zgadzam się z Trumpem. Powinniśmy jak zwykle wrócić do biznesu. ”

Gdy Trump wygrał drugą kadencję w listopadzie tego roku, Celente, który nazywa siebie „politycznym ateistą”, mówi: „To dzika karta, ale nadal bym poszedł z Trumpem w tym momencie”.

Dołącz do Grega Huntera z USAWatchdog.com w pojedynku z Geraldem Celente, wydawcą The Trends Journal , który przedstawia swoje najlepsze trendy i prognozy dotyczące kryzysu wirusowego, największej depresji, cen złota i srebra oraz wybór wygraj Biały Dom w listopadzie.

Aby przekazać darowiznę na rzecz USAWatchdog.com, kliknij tutaj )

zrodlo:stateofthenation

zdjecie z internetu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: