TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1730098 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„List otwarty do Jeffa Bezosa o cenzurze”

Pierwotnie opublikowany przez Public Intelligence Blog

Drogi Panie Bezos,

Twoja organizacja cenzuruje publikacje Kindles i CreateSpace, które starają się przekazywać prawdziwe informacje o wirusie COVID-19 i złożonych motywacjach stojących za tym wirusem.

Cenzurując moją proponowaną drukowaną publikację o chrześcijaństwie wniebowstąpienia, otrzymałem następujące wyjaśnienie:

„Wniebowstąpienie chrześcijaństwa” (ID: PRI-AMRETJYSB9D)

Ponownie sprawdziliśmy twoją książkę i podtrzymujemy naszą poprzednią decyzję o nie oferowaniu jej na sprzedaż w Amazon.

Ze względu na szybko zmieniający się charakter informacji o wirusie COVID-19 odsyłamy klientów do oficjalnych źródeł informacji o zdrowiu na temat wirusa. Proszę rozważyć usunięcie odniesień do COVID-19 dla tej książki.

Twoja platforma, twoje zasady, nie wspominając o pierwszej poprawce, tytule 7 lub interesie publicznym.

Chciałbym jednak zwrócić uwagę na cztery rzeczy:

01 Z praktycznego punktu widzenia biznesu tracisz pieniądze, nie publikując materiałów – bez względu na to, czy są one w 100% dokładne, czy nie – które cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców chętnych do zapłaty (i są zablokowani, mając czas na czytanie) . Zgodnie z ustawą o przyzwoitości komunikacyjnej przysługuje Ci odszkodowanie za wszelkie problemy z treścią. Jakiej części tego nie dostają twoi menedżerowie?


Ron Paul
02 „Oficjalne źródła” są błędne. Od dr. Rona Paula, dr Shivy Ayyadurai, Martina Armstronga i setek innych, bezsprzecznie ustaliliśmy, że oficjalne źródła są błędne.

Ron Paul: mistyfikacja koronawirusa

Dr Shiva Ayyadurai, doktor MIT na temat fałszywej pandemii #coronavirus #falseflag @POTUS


Strona Amazon
03 Jeśli naprawdę wierzysz, że Twoja organizacja powinna publikować tylko informacje zgodne z narracją „oficjalnego źródła”, musisz wejść do swoich baz danych i przejrzeć każdą książkę o I wojnie światowej, II wojnie światowej, wojnie koreańskiej, wojnie wietnamskiej , i każde zdarzenie fałszywej flagi od USS Liberty do 11 września i później. Następnie możesz zacząć od wszystkich książek, które podważają oficjalne narracje krajowe, takich jak Griftofia Matta Taibbiego i Licencjonowane kłamstwo Sidneya Powella.


Amazon Kindle
04 Wdrożyłeś tę nową politykę zgodności z oficjalnymi kłamstwami. Podczas gdy zablokowałeś drukowaną wersję Wniebowstąpienia Chrześcijaństwa, wersja Kindle została opublikowana, zastrzelona na 22 miejscu w Teologii Procesu, a dziś jest na 2 miejscu w Teologii Procesu. Wzywam cię do usunięcia Kindle lub opublikowania wersji papierowej. Radzę powstrzymać swoich ludzi przed głupotami w tym zakresie – zajmujesz się publikowaniem, a nie propagandą, a twoje obecne zasady szkodzą twojej dolnej linii, a także twojej pozycji społecznej. Jako twój ulubiony prezydent, Prezydent Barack Obama powiedział kiedyś: „Nie rób głupot”.

Byłem głównym mówcą na Amazon Developer Conference w 2007 roku. Zainspirowałeś się moimi pomysłami, aż do zgłoszenia patentów w 2008 roku, które można bezpośrednio prześledzić do pierwszej połowy mojej prezentacji na temat przetwarzania. Nie składam żadnych skarg i roszczeń. Niestety całkowicie przegapiłeś drugą połowę mojej prezentacji, która naprawdę miała znaczenie. Zapraszam do ponownego obejrzenia filmu i byłbym szczęśliwy, gdybyś czuł się poruszony, aby ponownie rozważyć te pomysły. Za każdym razem, gdy chcesz zbudować, a następnie zarabiać na World Brain na poziomie mikro-gotówki na poziomie mikro-cytowania, jestem do Twojej dyspozycji.

2007 Steele @ Amazon – Robert Speaks, Amazon Files Patents…. Film, grafika, skrypt


Zbanowany przez Amazon
Twój system zatwierdzania ma inne problemy – mój bestseller dotyczący chińskiego kryzysu Wuhan został trzykrotnie zdjęty, dwukrotnie przywrócony z powodu trolli. Nie należy usuwać materiałów, które spełniają wytyczne, długo po ich zatwierdzeniu, a zwłaszcza bestsellerach. Twój system powoduje również, że każda zmiana na stronie szczegółów wywołuje zupełnie nową recenzję, która pochłania twoje zasoby. Zastanawiam się, czy stałeś się zbyt duży, aby skalować, nie tracąc kontroli jakości?

Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że PayPal i inni podkradają się do ciebie z zamiarem zakończenia twojej zdolności do wyłudzania producentów i oferowania ekwiwalentu zakupów jednym kliknięciem bez wprowadzania dodatkowych danych na wszystkich platformach dostawców, co czyni zintegrowany system dinozaurem. Być może zdajesz sobie sprawę, że istnieje ogromny nowy ruch lokalizacyjny, który zmieni sposób budowania i kupowania ludzi.


List do POTUS + strony Amazon
Być może wiesz, że pod koniec dnia, jak mawiał mój przyjaciel Alvin Toffler, informacja jest jedyną rzeczą, którą możesz sprzedawać w kółko i wciąż mieć oryginał. Poproś kogoś, aby wydrukował dla ciebie kopię mojej książki o Reinventing Intelligence – nie wygrasz procesu JEDI w sposób merytoryczny – Microsoft jest do bani, ale zintegrował istniejące serwery klienckie, a ty nie – ale jeśli naprawdę chcesz iść do następny poziom, mogę pomóc.

Zawrę z tobą umowę: odblokuj trzy lub cztery rzeczy, które mam teraz z tobą (z ponad 70 publikacji) i daj mi godzinę twojego czasu w Seattl, e przyjdę – na mój koszt – i dam ci klasa mistrzowska w dziedzinie, w której jestem najwyższym umysłem na świecie. Są rzeczy, które możemy zrobić razem. Ale musisz być chętny do słuchania.

Z najlepszymi życzeniami,
Robert David Steele

Overview

zrodlo:stateofthenation

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: