DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Will Smith dzieli się wiedzą o wirusach”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Czuję się odpowiedzialny – wyznał w specjalnym programie Will Smith, który 13 lat temu zagrał specjalistę od wirusów w filmie Jestem legendą. Wyjaśnił też, dlaczego ograniczenie kontaktów z ludźmi jest konieczne w dobie pandemii.

Will Smith dzieli się wiedzą o wirusachWill Smith postanowił podczas kwarantanny zapuścić brodę. (Fot. Getty Images)

Prawdziwy renesans popularności przeżywa dziś film „Jestem legendą” z 2007, który opowiada o epidemii tajemniczego wirusa, który opanował świat i zamienił ludzi w krwiożecze bestie. Jest m.in. jednym z najchętniej oglądanych filmów na platformie Netfliks.

Główną rolę zagrał w nim Will Smith, który wcielił się w postać odpornego na wirusa naukowca, próbującego opracować lek. Dziś aktor przyznaje, że czuje się odpowiedzialny za przekazanie wiarygodnych informacji dotyczących koronawirusa. W tym celu wystąpił wraz z rodziną w internetowym programie „Red Table Talk”, prowadzonym przez jego żonę, Jadę Pinkett Smith.

Aktor wyjaśnił między innymi, dlaczego pozostanie w domu w czasie pandemii jest konieczne. „Załóżmy, że nasz lokalny szpital jest w stanie zapewnić respiratory 40 pacjentom w tym samym czasie. W normalnych warunkach to spora liczba. Jednak jeśli z powodu rozprzestrzeniania się wirusa do szpitala przyjdzie 50 pacjentów z poważnymi objawami, to mamy 10 osób, które nie otrzymają pomocy. To dlatego wzrasta liczba zgonów. Każdy kraj jest w stanie zapewnić leczenie określonej liczbie ludzi. To z tego powodu musimy ograniczyć kontakty, żeby nie pozwolić na śmierć tym osobom, dla których zacznie brakować miejsc w szpitalach” – wyjaśnił Will Smith.

W programie wzięły udział także dzieci Smitha, Trey i Willow oraz jego teściowa, Adrenne Banfield–Jones.

„Chciałem o tym opowiedzieć, bo zagrałem w Jestem legendą, więc czuję się odpowiedzialny za dezinformację” – zażartował aktor. I dodał, że widzi spore korelacje między tym, o czym opowiadał film, a obecną sytuacją.

„To zmieniło moje życie i sposób patrzenia na świat. Są podstawowe zasady, których ludzie nie rozumieją” – stwierdził. Zaproszony do studia ekspert, dr Michael Osterholm, zgodził się z tym i wyjaśnił, że koronawirus dostaje się do naszego organizmu nie tylko drogą kropelkową, ale również przez to, że zainfekowanymi dłońmi pocieramy oczy. Podkreślił, że niezwykle ważne jest zachowanie półtorametrowych odstępów od osób, w których otoczeniu przebywamy.

zrodlo:londynek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: