TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2349720 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„Ukraińska armia poprosiła NATO o pomoc w walce z koronawirusem”

 zwróciły się do Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego o udzielenie pomocy w zwalczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Poinformowało o tym  na swojej stornie internetowej.

23 marca Euroatlantyckie Centrum Koordynacji Reagowania na Katastrofy (EADRCC) otrzymało od Ukraińskich Sił Zbrojnych wniosek o międzynarodową  w odpowiedzi na pandemię koronawirusa COVID-19.

„EADRCC prosi partnerów międzynarodowych o udzielenie pomocy Ministerstwu Obrony Ukrainy poprzez dostarczenie pomocy humanitarnej, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa w jednostkach Sił Zbrojnych Ukrainy” – czytamy w oświadczeniu NATO.

Opr. TB, https://www.nato.int/cps/en/natohq/topics_117757.htm

fot. UNIAN

zrodlo:kresy24

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: