TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2346980 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„Ukraina wprowadza stan nadzwyczajny w całym kraju”

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa rząd Ukrainy ogłosił w środę wprowadzenie na terytorium całego kraju stanu nadzwyczajnego.  mają obowiązywać 30 dni, do 24 kwietnia – poinformował na posiedzeniu gabinetu  Denys Szmyhal.

fot:tsn.ua

„Przedłużamy kwarantannę i wprowadzamy stan nadzwyczajny (…) na całym terytorium na 30 dni, do 24 kwietnia 2020 roku” – powiedział.

Premier zastrzega, że w razie konieczności ograniczenia mogą być przedłużone. Wcześniej stan nadzwyczajny obowiązywał w kilku obwodach.

W tej sytuacji na pierwszą linię walki z pandemią wychodzi wiceminister resortu zdrowia, który jest też głównym lekarzem sanitarnym kraju. To on będzie nadzorował walkę z pandemią, bierze odpowiedzialność za likwidację skutków sytuacji medyczno-biologicznej na terenie całego kraju.

Na Ukrainie odnotowano 113 przypadków koronawirusa  w 13 obwodach.

zrodlo:kresy24

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: