TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2349503 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdoğan i przywódca Egiptu Abdel-Fattah al-Sisi pomogli rozprzestrzenić koronawirusa

Sisi i Erdogan odpowiedzialni za rozprzestrzenianie się koronawirusa?

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdoğan i przywódca Egiptu Abdel-Fattah al-Sisi pomogli rozprzestrzenić koronawirusa, ponieważ z powodów politycznych nie przedstawili rzeczywistego obrazu sytuacji, uważa badacz Bliskiego Wschodu Steven A. Cook.

Chociaż obydwu liderów różni stosunek do Bractwa Muzułmańskiego, co jest powodem napiętych relacji między tymi krajami, to bardzo podobnie zarządzają sytuacjami kryzysowymi.

„Całkowita pogarda przywódców wobec ich narodów i związana z nią brutalność, z jaką traktowani byli liczni mieszkańcy Bliskiego Wschodu, podważyły – indywidualnie i zbiorowo – podstawowe człowieczeństwo, w formie istnienia podstawowej społeczności, niezbędnej, aby ludzie mogli sobie poradzić i przetrwać”, pisze Cook w Foreign Policy.

Mniej niż połowa Turków wierzy, że Ministerstwo Zdrowia podejmuje właściwe środki zapobiegawcze i dzieli się prawdziwymi informacjami na temat śmiertelności koronawirusa, jak wynika z badania opinii przeprowadzonego przez Konda. (j)

źródło Ahval

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: