TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2352169 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„Pompeo przyznaje, że COVID-19 jest „ćwiczeniem na żywo”, Trump mówi: „Powinieneś dać nam znać”.”

Sekretarz stanu Mike Pompeo przyznaje, że COVID-19 to „ćwiczenie na żywo”, komentuje prezydent Trump: „Chciałbym, żebyś nam powiedział”

Czy ktoś może dokładnie wyjaśnić, co się tutaj dzieje?

Znalezione obrazy dla zapytania: pompeo zdjecia

Shepard Ambellas

WASHINGTON ( INTELLIHUB ) – Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo potknął się , zwracając się do Amerykanów z Białego Domu, gdy stwierdził, że COVID-19 jest ćwiczeniem wojskowym na żywo.

„Tu nie chodzi o zemstę” –  wyjaśnił Pompeo.  „Ta sprawa idzie naprzód – ćwiczymy na żywo, aby to naprawić”.

Z obrzydzonym wyrazem twarzy Prezydent Trump odpowiedział:  „Powinieneś nas o tym powiadomić”.

Znaczenie ćwiczenia wojskowego (z Wikipedii): „  Ćwiczenie wojskowe  lub  gra wojenna  polega na wykorzystaniu zasobów wojskowych do szkolenia operacji wojskowych, polegających na badaniu skutków działań wojennych lub testowaniu strategii bez faktycznej walki. Służy to również zapewnieniu gotowości bojowej sił garnizonowych lub sił rozmieszczalnych przed rozmieszczeniem z bazy macierzystej. ”

Co tu się właściwie dzieje? Czy Biały Dom chce to wyjaśnić??????

zrodlo:stateofthenation

One thought on “„Pompeo przyznaje, że COVID-19 jest „ćwiczeniem na żywo”, Trump mówi: „Powinieneś dać nam znać”.”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: