TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2351645 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

PILNE !POLSKI RZĄD LIKWIDUJE OD 27.03.2020 600 000 MIEJSC PRACY POLAKÓW

JAK WIELOKROTNIE MÓWIŁEM W WIELU NAGRANIACH Z POLSKI DO NIEMIEC W CELACH ZAROBKOWYCH W FORMIE DELEGACJI CZYLI TYDZIEŃ PRACY ZJAZD DO DOMU PRACUJE WEDŁUG DANYCH NIEMIECKICH URZĘDÓW 600 000 POLAKÓW

TA MOŻLIWOŚĆ PRACY ZOSTAJE ZLIKWIDOWANA Z DNIEM 27.03.2020 O GODZINIE 24.00

OTO KOMUNIKAT OFICJALNY

Jak informuje Dolnośląski Urząd Wojewódzki, w związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca br. wprowadzone zostaną kolejne ograniczenia w przekraczaniu granicy państwowej. Dotyczyć one będą osób, które mieszkają w Polsce, bądź w kraju sąsiednim, ale pracują na co dzień w drugim kraju i do tej pory przekraczały granicę regularnie.

Pierwsze ograniczenia dotyczące osób wjeżdżających do Polski wprowadzono 15 marca w związku z ogłoszeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego. Ograniczono wjazd do naszego kraju cudzoziemcom, a Polacy przekraczający granicę musieli poddać się obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie. Ten obowiązek nie dotyczył jednak osób, które na co dzień pracują za granicą. Dotychczas, w drodze do pracy i z pracy, osoby te mogły przekraczać granice i nie były objęte 14-dniową kwarantanną. Podstawą do tego były dokumenty potwierdzające zatrudnienie po drugiej stronie granicy.

Jak głosi komunikat DUW, od 27 marca 2020 r. (piątek godz. 00:00) 14-dniową obowiązkową kwarantanną objęte będą również osoby przekraczające granice, na co dzień pracujące w państwie sąsiednim.

https://www.se.pl/wroclaw/kolejne-zmiany-na-granicy-bezwgledna-kwarantanna-dla-wszystkich-aa-6cBR-GboR-ok6N.html

OZNACZA TO JEDNO ŻE TE 600 000 OSÓB ALBO ZOSTANĄ W NIEMCZECH NA STAŁE – ZNAJDĄ SOBIE MIESZKANIA W CIĄGU 2 DNI ZAMELDUJĄ SIE LEGALNIE ALBO WRACAJĄ DO POLSKI ……. CO RÓWNA SIĘ UTRATA PRACY …….

JAK MYSLICIE DOSTANĄ ZASIŁKI ???

7 thoughts on “PILNE !POLSKI RZĄD LIKWIDUJE OD 27.03.2020 600 000 MIEJSC PRACY POLAKÓW

  1. 100 tys kierowców tirów bez kwarantanny + pracownicy stacji benzynowych + ich rodziny większość potencjalnie zarażona

  2. nie dostaną. chyba ze państwo w którym pracowali, będzie dawać socjal. jeżeli świat chce ludziom pomagać, to otrzymają „taki zasiłek z kraju w którym pracowali”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: