TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2349137 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„Okręty Marynarki Wojennej potrzebują „spłukiwania” w wysokości 400 000 USD, aby odblokować toalety”

NORFOLK, Wirginia (AP) – toalety na dwóch lotniskowcach Marynarki Wojennej USA, które ulegały wielokrotnemu zatkaniu, mogą wymagać leczenia kosztującego 400 000 USD każdego z nich, aby zapewnić ich prawidłowe działanie, stwierdzono w raporcie Biura Odpowiedzialności Rządu USA.

USS Gerald R. Ford i USS George H.W. Bush stworzono z wykorzystaniem systemów kanalizacyjnych podobnych do tych stosowanych w samolotach komercyjnych, ale powiększono je, aby pomieścić ponad 4000 osób, powiedział Virginian-Pilot, powołując się na raport. Ale rury okazały się zbyt wąskie, aby poradzić sobie z liczbą marynarzy spłukiwających toalety w tym samym czasie, powiedziała Shelby Oakley z amerykańskiego Biura ds. Odpowiedzialności Rządu.

Załogi marynarki wojennej ustaliły, że systemy kanalizacyjne obu lotniskowców w Norfolk mogą wymagać kosztownych spłukań kwasem, potencjalnie regularnie, aby rozwiązać problem, zgodnie z raportem. Urzędnicy powiedzieli, że nie wiedzą, ile razy zabiegi będą potrzebne.

Raport Biura Odpowiedzialności, na wniosek Senackiego Komitetu Służb Zbrojnych, znalazł 150 innych przykładów problemów konserwacyjnych na statkach floty Marynarki Wojennej, które mogą wymagać konserwacji o wartości ponad 130 miliardów dolarów.

„Istniejące zasady i wytyczne nie zapewniły, aby nowe statki były niezawodne i mogły być utrzymywane zgodnie z planem”, gazeta zacytowała raport.

zrodlo:apnews

One thought on “„Okręty Marynarki Wojennej potrzebują „spłukiwania” w wysokości 400 000 USD, aby odblokować toalety”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: