TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1598318 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

MŁODE GNOJE I ICH TERRORYZM

26-latek opublikował film, na którym podczas zakupów liże przybory toaletowe. „Kto boi się koronawirusa?” – pytał użytkowników mediów społecznościowych. Został aresztowany i oskarżony o stwarzanie zagrożenia terrorystycznego – informuje „Daily Mail”.

Do incydentu doszło w Warrenton w Stanach Zjednoczonych. 26-letni Cody Pfister opublikował wideo 11 marca na Snapchacie.

We wtorek został oskarżony o „świadome wywoływanie fałszywego przekonania lub obawy, o istniejącym stanie zagrażającym życiu”.

Tamtejsza policja poinformowała, że, gdy nagranie stało się popularne w sieci, zaczęli otrzymywać skargi ze świata, w tym z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Holandii. Potwierdzili wówczas, że ​​traktują te obawy „niezwykle poważnie”.

Zwrócono także uwagę na niepokojący trend panujący wśród młodszego pokolenia, które szydzi z koronawirusa w mediach społecznościowych.

„Daily Mail” przypomina, że z początkiem tygodnia aresztowano mężczyznę z Północnej Karoliny, który podczas transmisji online spacerował po sklepie i mówił, że ma pozytywny test na koronawirusa.

„Łaskoczące gardło”

31-letni Justin Rhodes powiedział widzom na żywo na Facebooku, że jest w dużej mierze bezobjawowy, z wyjątkiem „łaskoczącego gardła”, twierdząc jednocześnie, że narusza 14-dniową kwarantannę i zamierza zarazić innych w sklepie.

msl/ „Daily Mail”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: