TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1598006 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Kolejna wpadka Dudy! Propozycje strażaków z OSP przedstawił jako… swoje

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Screenshot_3

Najwyraźniej w pałacu prezydenckim jest bardzo ciężko o pomysły, co robić w trudnej sytuacji epidemii, bo zdaje się, że Andrzej Duda … ściąga je od innych i przedstawia jako swoje . Tak twierdzą strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy kilka dni temu przesłali do rządu istotne propozycje.

„Panie prezydencie Andrzeju Duda, kilka dni temu Zarząd Główny OSP przesłał swoje propozycje do Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Dzisiaj przedstawił je Pan jako swoje, podczas konferencji prasowej, nie wspominając o autorach. Źle Pan wyjdzie na tym fałszywym lansie…” – skomentował to Miłosz Motyka.

I znowu wpadka!

Miłosz Motyka@motykamilosz

Panie prezydencie @AndrzejDuda, kilka dni temu Zarząd Główny OSP przesłał swoje propozycje do @MZ_GOV_PL oraz @MSWiA_GOV_PL. Dzisiaj przedstawił je Pan jako swoje, podczas konferencji prasowej, nie wspominając o autorach. Źle Pan wyjdzie na tym fałszywym lansie…

Oto fragmenty dokumentów OSP:

Do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji:
z prośbą o podjęcie działań legislacyjnych zmierzających do czasowego zawieszenie obowiązku posiadania przez członków ochotniczych straży pożarnych biorących bezpośredni udział w działaniach ratowniczych aktualnych badań lekarskich wymaganych w art.19 ust.1c ustawy z dnia 24 sierpnia 1991r. o ochronie przeciwpożarowej. Zawieszenie takie powinno obowiązywać przynajmniej do czasu odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego.
Można przyjąć, ze każdego miesiąca ponad 5.500 ratowników OSP powinno poddać się ponownym okresowym badaniom lekarskim, w przeciwnym wypadku traci uprawnienia udziału w akcjach.

Do Ministra Zdrowia:
z prośbą o czasowe zawieszenie obowiązku przystąpienia do egzaminu przez członków ochotniczych straży pożarnych posiadających zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskaniu tytułu ratownika, które utraciło ważność wymaganego w art. 4 w ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 19 marca 2007 r. w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy.
Można przyjąć, ze każdego miesiąca ponad 1.200 ratowników OSP powinno przystąpić do egzaminu weryfikacyjnego, w przeciwnym wypadku traci uprawnienia do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy.

twitter

 

One thought on “Kolejna wpadka Dudy! Propozycje strażaków z OSP przedstawił jako… swoje

  1. dudy karpia po zydowsku co ma buzke jak lewe jajko abrachama to nie wpadka , a regola. jakby cos madrego zrobil to by wpadka byla, ale on wpadki mial nie bedzie,na co wskazuje jego wieczny glupkowaty wyraz twarzy.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: