TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1598639 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Kiedy pojawi się nowy wirus, który jest bardziej przerażający niż poprzedni?

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

 

24 marca 2020 r. Oficjalna chińska publikacja Global Times podała, że w Yunnan mężczyzna zmarł podczas jazdy autobusem, podczas gdy został zainfekowany patogenem nieco nowym dla mediów – tak zwanym hantawirusem.  

Historycznie choroba ta nazywa się „koreańską gorączką krwotoczną”, ponieważ podczas wojny w Korei w latach 1950–1953. z odpowiednimi objawami zstąpiło kilka tysięcy żołnierzy. W tym czasie nie było możliwe wyizolowanie patogenu, ale już w latach 70. znaleziono go, zbadano, po czym zaczął być wszędzie i wszędzie.

Zatem same hantawirusy nie stanowią problemu, ponieważ od dłuższego czasu krążą w populacji i nikt z nich nie zmarł w dużej liczbie. Można więc pomyśleć, że opowieść o tym, że jakiś rodzaj hantawirusa pojawił się w Chinach, to kolejna horror w gazecie. Jednak w rzeczywistości wszystko może tak nie być. 

Nasi stali czytelnicy prawdopodobnie zapamiętają pierwsze wiadomości do koronawirusa, które pojawiły się w sieci pod koniec grudnia 2019 r., Zrobiliśmy o tym materiał w Chinach, wybuch nieznanego zapalenia płuc.

Aby zrozumieć, co dzieje się teraz z tym hantawirusem lub jakimś innym nowym wirusem, o którym prawdopodobnie wszyscy wkrótce będą pod każdym kątem – nasz stary materiał powinien zostać ponownie przeczytany. I to nie będzie historyczna dygresja, ale rodzaj graficznego przykładu powstawania globalnych epidemii, u którego źródła leży krótki i pozbawiony informacji przekaz.

Kto by pomyślał 2 stycznia, co by to spowodowało! Niemniej jednak już 2 stycznia stało się jasne, że wiadomość jest dziwna, że ​​coś dzieje się w Chinach, a władze starają się zmiażdżyć informacje. Dlatego w świetle historii COVID-19 należy zwrócić szczególną uwagę na doniesienia o hantawirusach, a także o innych nowych patogenach. 

Faktem jest, że hantawirus to tylko słowo wypowiedziane przez Global Times, a czego tak naprawdę tam nie wiedzieliśmy. Możemy jedynie założyć, że zmarła miała gorączkę krwotoczną – to znaczy krew płynęła z oczu, ust i uszu, i umarł z powodu krwotoku w narządach wewnętrznych. Ebola zabija w przybliżeniu w ten sam sposób, a wraz z nią inne wirusy o podobnym mechanizmie. Dlatego może istnieje hantawirus, a może coś – w tym zmodyfikowany COVID-19, który ewoluował nieco. 

Nie zapominajmy również, że COVID-19 może być oficjalną przykrywką dla czegoś innego – wirusa o wiele groźniejszego, z którego wszyscy umierają, ale wszystko przypisuje się koronawirusowi. I choć jest to tylko teoria spiskowa – ta teoria dobrze tłumaczy niesamowite środki anty epidemiczne, które są obecnie stosowane na całym świecie .

Dlatego w świetle tej teorii można myśleć, że COVID-19 nie jest w stanie poradzić sobie z osłoną, a hantawirusowi przydzielono również pomoc. Teraz połowa pacjentów umrze, jak z powodu koronawirusa, a druga połowa – jak z hantawirusa, w wyniku czego śmiertelność z każdego pojedynczego patogenu będzie niska. A jeśli hantawiry zawiodą, wymyślą trzeci.

Z drugiej strony nie można wykluczyć, że świat stoi u progu jakiejś nowej epidemii i być może ta nowa epidemia zostanie spowodowana przez sam hantawirus.  Cytat zaistinu.ru , proroctwo z 2003 roku:

 W naszym mieście mieszka 92-letnia Anna Iwanowna Ababkowa. Jest wdową po martwym żołnierzu, modliła się w starym kościele Znamieński w Kemerowie, który został zniszczony podczas „odwilży” Chruszczowa, a następnie służył jako kasjer i kontroler w kościele Nikolskaja. Pan posłał Annie Iwannej dar proroctwa. 

Trzy dni przed końcem II wojny światowej przewidziała datę zakończenia wojny. Jej słowa: „Trzy dni później wojna się skończy, jak powiedziała Matka Boża”, a następnie zostali wyśmiani: „Och, prorokini Anno! ..” Ale przepowiednia się sprawdziła – i odtąd została ustanowiona dla niej sława prorokini. Przepowiedziała trzęsienie ziemi w Armenii i nikt też nie uwierzył, dopóki jej słowa się nie spełniły.

Rok temu powiedziała nam (tym, którzy ją odwiedzają), aby poinformować ludzi, że wkrótce czekamy na epidemię dżumy, cholery i grypy. Zostało jej to objawione przez samą Matkę Bożą. Z jakiegoś powodu Królowa Nieba nazwała grypę „dwunastą”. Anna Iwanowna powiedziała: „Jest dwunasta grypa. To straszna choroba i nie będzie od niej zbawienia. Masz fundusze na dżumę i cholerę, ale nie na tę grypę.

Niech nikt nie będzie winien za to, oprócz siebie samego. To jest gniew Mojego Syna za twoje grzechy i za to, że nie zostały naprawione ”. Kilka razy żałośnie powtórzyła: „Nie ma korekty życia”. Anna Iwanowna pokazano ogromne rowy, w których zwłoki ludzi są wyrzucane i pokryte środkami dezynfekującymi. Królowa Nieba powiedziała: „Na próżno wszyscy to zrobią. Nic nie pomaga, to gniew Mojego Syna. ”

I jest wiele takich proroctw. Dlaczego grypa i dlaczego 12. – to nie jest dla nas pytanie, ale ogólnie rzecz biorąc, w okresie apokaliptycznych epidemii prorocy różnych religii mówią o co najmniej dwóch falach (maksymalna liczba to pięć), z których każda będzie bardziej destrukcyjna niż poprzednia. Cytujemy breakingisraelnews  w dniu 25 marca 2020 r .:

W jednym z wykładów w zeszłym miesiącu rabin Yaakov Yagen mówił o wzmiance w Zohar o wielkiej pandemii, na którą uderzy świat w dniach ostatecznych. I bez względu na to, jak okropnie może to brzmieć, Zohar mówi, że po początkowej chorobie nastąpi kolejna, podobna do pierwszej, ale o wiele bardziej śmiertelna. Nawiązując do Zohar, 172: b, rabin mówi: 

„Pod koniec dni, kiedy nadejdzie czas Mesjasza, najpierw pojawi się wirus, który ludzie będą mieli pod kontrolą. Ale kiedy ten wirus rozprzestrzeni się na kraje świata, pojawi się inny wirus, który będzie gorszy niż pierwszy. I to będzie Boski sposób oczyszczenia świata, aby mógł przyjść Mesjasz ”.

Ogólnie rzecz biorąc, co chcemy powiedzieć o tym wszystkim. Nasze wykształcenie medyczne nieco przewyższa wiedzę medyczną, którą wyznawcy WHO otrzymali w instytutach medycznych w Afryce, dlatego możemy słusznie pluć na wyjaśnienia WHO i opowieści o pandemii innych wielkich ciał medycznych. Wierzymy w mistyków i okultystów o wiele bardziej, więc skoro ci ludzie jednogłośnie twierdzą, że COVID-19 to tylko pierwsza fala, to tak będzie. Do dziś słowa proroków się sprawdziły, podczas gdy słowa urzędników były i są pustą, próżną rozmową, dlatego czekamy na wypełnienie się proroctw i śledzimy rozwój wydarzeń. 

thebigtheone.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: