TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2350042 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Kadyrow:” łamiących kwarantannę „należałoby zabić””

Przywódca wchodzącej w skład Rosji Czeczenii  uważa, że należałoby karać śmiercią naruszających kwarantannę i tych, którzy zarażają innych koronawirusem COVID-19. Poinformował o tym portal „Kaukaskij Uzieł”, powołując się odniesieniu na wypowiedź Kadyrowa w radiu „Grozny”.

Według Kadyrowa takich ludzi „należ’ałoby zabić”.

„Nie dość, że sam zachoruje, to także i swoją rodzinę, swoje siostry, braci i sąsiadów [zarazi – red.]” – oburzał się. Ostrzegł Czeczenów o konieczności przestrzegania reżimu izolacji i wezwał do nie przemieszczania się bez powodu – „tam i z powrotem”.

W Czeczenii odnotowano trzy przypadki zakażenia się koronawirusem COVID-19.

Opr. TB, https://www.kavkaz-uzel.eu/chechnyafot. Wikipedia

‚zrodlo:kresy24

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: