TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1592945 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Firmy zaczynają wręczać zwolnienia. Mijają kolejne dni, efektów pracy rządu brak

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Dzisiaj 25 dzień miesiąca, dzień, w którym firmy muszą zapłacić do budżetu podatek VAT. Wiele z nich podjęło decyzję, by tego nie robić. Nie mają pieniędzy, nie są w stanie oddać 23% haraczu do nienasyconej gęby fiskusa. Tymczasem rząd głośno krzyczy, że pracuje. Szkoda, że nie ma efektów tej pracy.

Pakiet antykryzysowy, który szykuje Morawiecki jest daleko niewystarczający, zawiera za dużo warunków i wprowadzany za późno. Od dzisiaj do końca tygodnia pracownicy w setkach, jeśli nie tysiącach firm, będą otrzymywać wypowiedzenia. Zwolnienie z pracy wynika wprost z braku obrotów. Stanęło wszystko.

Rządowi PiS się z kolei wszystko pomyliło: ministrom wydaje się, że skoro oni dostaną pensję na koniec miesiąca, to mają jeszcze czas. Dlaczego należałoby im te pensje odebrać do momentu, aż nie wprowadzą w życie prostego, ale skutecznego pakietu:

 1. Wstrzymanie poboru ZUS na 3-6 miesięcy,

 2. Wstrzymanie poboru podatków, jakichkolwiek, na 3 miesiące,

 3. Obniżenie do zera podatków, opłat, deregulacja gospodarki na 12 miesięcy,

 4. Ograniczenie pensji urzędników, zwolnienie zbędnych pracowników,

 5. Ograniczenie programów socjalnych i zbędnych wydatków, odebranie telewizji publicznej 10 miliardów złotych, likwidacja PFN, zatrzymanie absurdalnych programów takich jak przekop Mierzei Wiślanej czy budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego. Nie stać nas na to.

Krótko mówiąc: do roboty, lenie! Bo nie widzimy, żebyście cokolwiek zrobili – mówią zrozpaczeni przedsiębiorcy. A niektórzy dodają, że nie zamierzają płacić nic, bo i tak nie mają skąd wziąć pieniędzy.

Za : Facebook

3 thoughts on “Firmy zaczynają wręczać zwolnienia. Mijają kolejne dni, efektów pracy rządu brak

 1. i to się nie zmieni bo to „kartonowe państwo nie ma pieniędzy”. trudno to dostrzec…a to widać jak na dłoni.

  1. „Krótko mówiąc: do roboty, lenie! Bo nie widzimy, żebyście cokolwiek zrobili – mówią zrozpaczeni przedsiębiorcy. A niektórzy dodają, że nie zamierzają płacić nic, bo i tak nie mają skąd wziąć pieniędzy.”

   „Rządowi PiS się z kolei wszystko pomyliło: ministrom wydaje się, że skoro oni dostaną pensję na koniec miesiąca, to mają jeszcze czas. Dlaczego należałoby im te pensje odebrać”

   nie zdziwię się, jak wszyscy pójdą na rząd, i wypier****lą ich na ryj.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: