TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2353643 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Co za niesamowicie przydatny mały wirus To było dla Power Elite

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

 


Nie mówię, że to spisek. Ale gdyby tak było, co by było inaczej?

Boże Narodzenie przyszło wcześnie dla naszych władców i elity władzy w tym roku. Policzmy wszystkie przysmaki, które pandemia hoveria pandemicznych sieci :

  • Rozdają setki miliardów, a nawet tryliony  dolarów ,  euro  i  funtów  wśród swoich przyjaciół w imię nadrobienia spowolnienia gospodarczego wśród epidemii i środków zaradczych.

  • Postacie stają się decydującymi ludźmi, którzy podejmują drastyczne działania, gdy wymagają tego okoliczności. A kiedy wiosenne słońce troszczy się o wirusy, tak jak każdego roku, mogą one wyglądać jak nasi wybawcy.

  • Spychają nas z ulic do naszych domów. Zapomnij o Kim Jong-ilu, Stalinie czy afrykańskim stanie wojennym po zamachu stanu – to jest prawdziwa okazja . To poziom represji, z którym nawet Korea Północna nie mogła uciec. Służy to uldze i być może przerwie populistyczny bunt  (kamizelka czyjegoś kogoś?), Ale ponadto nie zapomnij o prostej przyjemności, jaką ci ludzie czerpią z ćwiczeń i czucia się ważni.

  • Unikają winy za nadchodzące załamanie gospodarcze. Załamanie, które miało się wkrótce wydarzyć, ponieważ coś takiego musiało pęknąć bańkę globalnego zadłużenia ich banków centralnych i wybuchła polityka pieniężna, ale teraz będzie to wina korony. Co za unik!

Ta pandemia histerii była dla nich takim wybawieniem. Tak bardzo, że gdybym był na ich miejscu, chciałbym go przedłużyć tak długo, jak to możliwe.

Upewniam się, że wszyscy, którzy zmarli podczas koronawirusa, zostaną uznani za jego ofiarę. I utopiłbym ziemię za pomocą zestawów do testów koronowych (którym zależy na tym, jak wiarygodne są one tak szybko zatwierdzone), aby upewnić się, że liczba zarażonych wciąż rośnie tak długo, jak to możliwe,  jak coraz większa część zwykłych pacjentów sezonowych z objawy grypopodobne są rozpoznawane jako budzące grozę covid-19.

Jeśli Trump jest bystry, obdarzy USA stanem wojennym w stylu europejskim, aby przedłużyć kryzys. Im większa jest histeria wirusowa i im większy jest opad środków antywirusowych, tym bardziej wiarygodne jest jego twierdzenie w listopadzie, że była to świetna ekonomia do niefortunnego aktu natury / boga.


 

Źródło: Anti-Empire

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: