TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1595121 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Chińska nomenklatura wzywa do usunięcia Xi Jinpinga.

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Radio Free Asia :  Prezydent Xi Jinping znajduje się pod rosnącą presją polityczną ze strony rządzącej Chińskiej Partii Komunistycznej, która obecnie gwałtownie rośnie w odpowiedzi na epidemię COVID-19. 

Otwarty list rozesłany online w zeszłym tygodniu wzywa wyższych urzędników partii do zorganizowania nadzwyczajnego spotkania Biura Politycznego w celu omówienia „sprawy C” i podjęcia decyzji o rezygnacji z kierownictwa partii, rządu i wojska.

List mówi, że na początek należy przedyskutować kwestię, jak towarzysz Xi poradził sobie z epidemią koronawirusa, a następnie przystąpić do wojny handlowej między Chinami i Stanami Zjednoczonymi. Trzecią kwestią będą Hongkong i Tajwan, z powodu których Chiny tracą zaufanie do partnerów handlowych na całym świecie.

Według Deutsche Welle i Radia Taiwan International list został przekazany Chenowi Pingowi, założycielowi firmy telewizyjnej SunTV z siedzibą w Hongkongu.

Cheng napisał w poście o WeChat: „Widziałem list w mojej grupie WeChat, ale nie wiem, kto jest autorem tego listu. Niemniej wszystko zostało tam przedstawione w sposób zrównoważony  i racjonalny, dlatego opublikowałem ten dokument, który teraz kopiuje cały Internet. ”

Były profesor polityczny Uniwersytetu Tsinghua Wu Qiang powiedział, że list przyszedł wkrótce po zniknięciu i rzekomym zatrzymaniu gwiazdy mediów społecznościowych i potentata nieruchomości Ren Zhiqiang.

Ren Zhiqiang nie ma obecnie kontaktu ze światem zewnętrznym i uważa się, że został zatrzymany po tym, jak jego artykuł pojawił się w Internecie, krytykując reakcję rządu na pojawienie się koronawirusa w Wuhan.

Chińskie władze ds. Zdrowia informują o braku nowych infekcji w centralnym mieście Wuhan, gdzie po raz pierwszy wybuchła epidemia COVID-19, ale miejscowi twierdzą, że boją się ponownych przypadków choroby w związku z ciągłym zamykaniem miasta.

Wu Qiang powiedział również, że zarząd Towarzysza Xi narastał niezadowolenie w szeregach tak zwanej „książęcej” frakcji partii rządzącej. Obejmuje dzieci i wnuki doświadczonych bohaterów Chińskiej Partii Komunistycznej i jej wielkich rewolucyjnych przywódców.

„Coraz więcej książąt coraz bardziej odchodzi od Xi Jinpinga”, mówi Wu, „jednak  największa różnica zdań spowodowana jest zniknięciem Ren Zhiqianga”.

„Najprawdopodobniej zniknięcie Ren Zhiqianga jest spowodowane wcześniejszym listem pisanym przez niego krytykującym kierownictwo partii komunistycznej. Świadczy to o rosnącym poczuciu frustracji wśród frakcji książąt, które staje się coraz trudniejsze do ukrycia i które wkrótce przerodzi się w otwartą konfrontację ”.

List otwarty Ren Zhiqianga zatytułowany był „Życie jest niszczone przez wirusa i poważnie chory system”. Mimo że nie wspomniał o Prezydencie Xi, skrytykował decyzje podjęte pod jego bezpośrednim dowództwem. W szczególności dobrze znany masowy bankiet noworoczny dla tysięcy ludzi w Wuhan, gdzie epidemia już trwała, co doprowadziło do ogromnego wzrostu liczby przypadków COVID-19 w nadchodzących tygodniach.

„Cesarz trzyma w rękach kawałek jedwabiu, próbując ukryć fakt, że w rzeczywistości jest nagi, a jego pragnienie zostania najważniejszym najwyższym przywódcą jest dość nagie” – podsumował artykuł.

„Rozszerzone spotkanie Biura Politycznego”, na które wzywa list, jest również spotkaniem Biura Politycznego, na które zaproszeni są jego byli, emerytowani członkowie i inni, którzy złożyli rezygnację, ale wszyscy szanowani przywódcy partii.  

Takie spotkania Biura Politycznego w Chinach są niezwykle rzadkie – podczas szczególnego kryzysu krajowego, kiedy proszeni są również o udział emerytowanych urzędników i polityków. 

Były tylko trzy takie spotkania: w grudniu 1966 r., Po której rozpoczęła się tak zwana rewolucja kulturalna, w  1980 r., Kiedy zmarły najwyższy przywódca Deng Xiaoping przewodniczył następnemu przedłużonemu spotkaniu Biura Politycznego, ogłaszając rozpoczęcie nowych reform gospodarczych.

Ostatnie powiększone spotkanie Biura Politycznego miało miejsce w 1989 r. I tam zbadano historię powstania  na placu Tiananmen, po czym wielu najwyższych przywódców KPCh straciło swoje stanowiska. Tak więc teraz, jeśli list otrzyma kurs w Chinach, może się zdarzyć coś podobnego. 

Komentarz redakcyjny The Big The One: Na ile wszystkie te informacje są prawdziwe, pokażemy tylko w najbliższej przyszłości, ale jak dotąd wszystko jest bardzo prawdziwe. Zasoby, które zacytował ten list otwarty, są poważnymi zasobami, wszystkie sprawdzają je tam 33 razy i nie opublikują żadnych fałszywych. 

Cały świat wie o tym, jak Chiny walczyły z epidemią Wuhan, a my o tym opowiedzieliśmy – wszystko to jest wewnętrzną sprawą Chin i nie zajmiemy się tym tematem. Zwracamy uwagę klubu amatorskiego ZSRR jedynie na fakt, że w Chinach jest przywódcza frakcja „książęca”, która obejmuje potomstwo wielkich najwyższych przywódców. Cóż, w jaki sposób taki ciąg władzy jest zgodny z ideologią marksizmu-leninizmu? Czy też jest dokładnie odwrotnie: marksizm-leninizm jest ideologią, według której ludzie są zabijani, ich własność jest odbierana, po czym wielcy leninowcy, którzy są zwolennikami powszechnej równości i światowej sprawiedliwości, zaczynają zbywać tę własność i odziedziczyć ją? 

Ale to są szczegóły, najważniejsze jest tutaj wynik działań podjętych przez chińską nomenklaturę. Będzie tylko jeden wynik – zmiana wielkiego najwyższego przywódcy, po którym mogą już istnieć opcje: dobre i złe. 

W przypadku dobrej opcji realizowana jest prognoza brytyjskiego medium Craiga Hamiltona-Parkera na rok 2020. Według tej prognozy nastąpi w Chinach zamach stanu lub rewolucja, po której KPCh, pod naciskiem ludu, będzie zmuszona przeprowadzić demokratyczne reformy w duchu nauk Sun Yat-sen. Tybet stanie się niezależny. 

Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie, ponieważ istnieje również zła opcja, polegająca na obecnej ogromnej ekspansji Chin na północ, co oczywiście zostało dokonane w ramach pewnych gwarancji otrzymanych przez Kreml od obecnego przywództwa ChRL. Teraz, jeśli ten podręcznik zostanie usunięty, gwarancje zostaną pokryte miedzianą misą, podczas gdy Chińczycy z bronią pozostaną w Rosji. Czy dadzą Kremlowi nowe gwarancje, czy Kreml spróbuje odzyskać wszystko – nie wiemy. W międzyczasie wielu chińskich przewidywało ekspansję Chin na Ural, dlatego śledzimy rozwój wydarzeń. 

thebigtheone.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: