TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1602261 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„Brytyjski książę Karol testuje pozytywnie na nowy koronawirus”

LONDYN (AP) –

Książę Karol, spadkobierca tronu brytyjskiego, uzyskał pozytywny wynik testu na nowego koronawirusa, powiedział w środę jego biuro.71-latek wykazuje łagodne objawy COVID-19 i sam się izoluje w królewskiej posiadłości w Szkocji, powiedział jego biuro Clarence House.

Mówi, że jego żona, Camilla, 72, przetestowała negatywnie.

„Książę Walii uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa koronawirusa” – powiedział Clarence House. „Wykazuje łagodne objawy, ale poza tym pozostaje w dobrym zdrowiu i jak zwykle pracował w domu przez ostatnie kilka dni”.

Testy zostały przeprowadzone przez National Health Service w Szkocji.

„Nie można ustalić, od kogo książę złapał wirusa ze względu na dużą liczbę zadań, które wykonał w swojej publicznej roli w ciągu ostatnich tygodni”.

Pałac Buckingham powiedział, że królowa Elżbieta II pozostaje w swoim domu w Windsor.

Charles ostatni raz widział królową 12 marca, według raportu BBC.

zrodlo:apnews

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: