TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1593166 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Bezterminowa godzina policyjna w Jordanii VS COVID-19

Dekretem premiera, od godziny 7 rano w sobotę obowiązuje w Jordanii do odwołania godzina policyjna. Sklepy mają być zamknięte do wtorku, a wówczas zostanie wydana decyzja, jak mają być otwierane i w jaki sposób wolno robić zakupy. Opuszczać dom mogą tylko osoby ze specjalnymi zezwoleniami, a jeśli potrzebna jest nagła pomoc medyczna, trzeba się kontaktować z urzędem bezpieczeństwa publicznego.

Jordania jest pierwszym krajem, który wprowadził całodobową godzinę policyjną w obronie przeciwko epidemii koronawirusa. Dotychczas odnotowała 84 przypadki choroby na 7  mln ludności, proporcjonalnie mniej niż Polska. (g)

Źródło: Jordan TimesArabia saudyjska wizyta trumpa

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: