TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2350318 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

PREMIER ZAPOWIADA OGRANICZENIA W PRZEMIESZCZANIU SIĘ

The following two tabs change content below.
Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE ! UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛                                     drobnym  datkiem, z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW  Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡    ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

 

Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział dodatkowe restrykcje w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. Będą one związane ze swobodą przemieszczania się. Od środy, 25 marca, będzie obowiązywał zakaz wychodzenia z domu „poza naprawdę szczególnymi sytuacjami” – oznajmił minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Premier zapowiedział, że ograniczenia będą dotyczyć „każdego z nas”.

Od środy (25 marca) zakazane będą zgromadzenia powyżej dwóch osób – wynika ze słów Mateusza Morawieckiego.

„Wszelkie przekraczanie tych norm, tych ograniczeń, które dzisiaj jeszcze dodatkowo narzucamy, może być zabójczo niebezpieczne” – ocenił premier.

W nowym rozporządzeniu będzie zawarty zakaz wychodzenia z domu poza szczególnymi wyjątkami – poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski. Restrykcje będą podobne do tych wprowadzonych w poniedziałek (23 marca) przez premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona.

Wyjątkami pozwalającymi na wyjście z domu będą m.in. wizyta w aptece, wyjście do sklepu, pracy, wyprowadzenie psa.

„Wszystkie modele pokazują, że musimy radykalnie ograniczyć możliwość kontaktów międzyludzkich” – ocenił Szumowski.

„Jeżeli nie ograniczymy zgromadzeń do zera, nie ograniczymy wyjść z domu praktycznie do zera, nie uda nam się uratować ludzkich żyć” – dodał szef resortu zdrowia.

Komunikacja miejska

„Będą ograniczenia dotyczące poruszania się w komunikacji publicznej – tylko miejsca siedzące, podzielone przez dwa; w tramwaju czy autobusie i wszystkich środkach komunikacji publicznej nie może być tłoku, musi być dystans” – stwierdził szef rządu.

Zakaz gromadzenia się

„Musimy dalej ograniczać zgromadzenia do absolutnego minimum; nie powinny poruszać się więcej niż dwie osoby” – wyjaśniał Mateusz Morawiecki.

To zaostrzenie dotychczasowych restrykcji, które mówiły o zakazie zgromadzeń powyżej 50 osób.

Premier: Jesteśmy bardzo zaniepokojeni

„Widzimy wyraźnie, że nowe ograniczenia są niezbędne, żeby zapanować nad rozprzestrzenianiem się i nie dopuścić do sytuacji, jakie widzimy na co dzień w Hiszpanii, czy Francji” – ocenił premier Mateusz Morawiecki.

Szef rządu odniósł się do danych dotyczących liczby zakażeń w Polsce.

„Ten efekt, który dziś mamy, pewnego mniejszego przyrostu, niż jeszcze się spodziewaliśmy, nie może nas usypiać. To, że podjęliśmy działania szybciej przed innymi (…), to nie może być dla nas powód, żeby zasypiać gruszki w popiele, żeby być uspokojonymi” – podkreślił Morawiecki.

„Jesteśmy bardzo zaniepokojeni tym, co się dzieje i musimy wdrożyć kolejne ograniczenia” – dodał.

„Nie możemy spocząć na laurach. Spodziewamy się dużej liczby zakażonych. Ale wierzymy, że zdołamy pokonać wirusa” – powiedział Mateusz Morawiecki.

INTERIA.PL/PAP

4 thoughts on “PREMIER ZAPOWIADA OGRANICZENIA W PRZEMIESZCZANIU SIĘ

    1. zaszczepcie się jeszcze tą, „swoją niby szczepioneczką którą wciskacie ludziom”, i będziecie super, super ochronieni.

  1. mają problem by siedzieć w rządzie obok siebie ?. NIECH ZAKŁADAJĄ STROJE I MASKI OCHRONNE I DO ROBOTY.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: