TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2353214 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„Czy w ten sposób globaliści wyludniają planetę osób starszych????!!!!”

Izraelski lekarz we Włoszech: Nie pomagamy już osobom powyżej 60. roku życia

Dr Gai Peleg powiedział izraelskiej telewizji, że w północnych Włoszech zamówienia nie zezwalają osobom powyżej 60. roku życia na dostęp do aparatów oddechowych.

Autorstwa JERUSALEM POST STAFF

Pracownik medyczny jest widziany na oddziale intensywnej terapii (OIOM) szpitala Jinyintan w Wuhan, epicentrum epidemii nowego koronawirusa
(fot. REUTERS)

Włochy poniosły więcej ofiar śmiertelnych związanych z koronawirusem niż Chiny, z 4 825 potwierdzonymi zgonami i 5 000 potwierdzonych pacjentów w ciągu ostatnich 24 godzin,  podał kanał 12  w niedzielę.

Izraelski lekarz medycyny Gai Peleg, który obecnie pracuje nad ratowaniem życia w Parmie we Włoszech, powiedział Kanałowi 12, że sytuacja pogarsza się w miarę wzrostu liczby pacjentów.

> Ponieważ jego oddział przyjmuje   pacjentów z koronawirusem, którzy są śmiertelnie chorzy, celem jest umożliwienie pacjentom spotkania się z bliskimi i komunikowania się z nimi podczas ostatnich chwil, pomimo przepisów dotyczących kwarantanny. Inne doniesienia twierdzą, że wraz ze wzrostem liczby zmarłych niektóre rodziny nie są w stanie zapewnić właściwego pochówku swoim bliskim.

Peleg powiedział, że z tego, co widzi i słyszy w szpitalu, instrukcje nie mają oferować dostępu do sztucznych urządzeń do oddychania pacjentom w wieku powyżej 60 lat, ponieważ takich urządzeń jest ograniczona liczba.

Izrael  kupuje obecnie tysiące aparatów oddechowych i mają przybyć do kraju do połowy maja. W sobotę premier Benjamin Netanjahu powiedział, że Izrael używa wszelkich środków, aby zabezpieczyć sprzęt medyczny, aby pomóc pacjentom podczas pandemii.

Dodał, że wszystkie służby zdrowia na świecie borykają się z niedoborami spowodowanymi szybkim i nieoczekiwanym charakterem wybuchu COVID-19.

https://www.jpost.com/International/Israeli-doctor-in-Italy-We-no-longer-help-those-over-60-621856

zrodlo:stateofthenation

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: