DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wyniki testu COVID w 30 minut – Rosja i Japonia opracowały lepszy test, masowe testy rozpoczną się w kwietniu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rosja rozpocznie pilotażowy projekt masowych badań przesiewowych populacji w kierunku Coronavirus COVID-19. Specjaliści skorzystają z unikalnego rosyjsko-japońskiego systemu, który wyświetla wynik za 30 minut.

Transkrypcja:

W kwietniu Rosja rozpocznie pilotażowy projekt masowych badań przesiewowych populacji w kierunku koronawirusa COVID-19.

Specjaliści skorzystają z unikalnego rosyjsko-japońskiego systemu, który wyświetla wynik za 30 minut.

Projekt będzie obsługiwany przez Coronavirus Alliance, w skład którego wchodzi Rosyjski Fundusz Inwestycji Bezpośrednich, Związek Przemysłowców i Przedsiębiorców, Yandex i Mail.ru.

Uzgodnili to 19 marca po spotkaniu premiera Mishustina.

Sam rząd z kolei dzisiaj zdecydował, jak utrzymać kontrolę nad chorobą i jak wspierać gospodarkę.

Raporty Aleksieja Pietrowa:

Rosja ma doświadczenie w zwalczaniu epidemii, a także na poziomie międzynarodowym. I kraj poradzi sobie z pandemią, podkreśla premier Mishustin.

Najważniejsze jest teraz jasność i spójność pracy wszystkich agencji rządowych. Opublikowane dziś oficjalne oświadczenie rządu zawiera listę zasobów.

Do dyspozycji lekarzy – 40 tysięcy mechanicznych urządzeń wentylacyjnych, rozmieszczonych jest 55 tysięcy łóżek zakaźnych, przygotowanych jest 7500 skrzynek dla pacjentów. Utworzono zapas leków i środków ochrony indywidualnej. Organizacje medyczne są gotowe na różne scenariusze.

Uruchomiliśmy także produkcję systemów testów diagnostycznych i zorganizowaliśmy testy wszystkich osób przebywających w naszym kraju z krajów, w których rozprzestrzenia się ta infekcja. A także tych, z którymi się kontaktowali.

Istnieje już ponad siedemset takich systemów testowych. Zostaną wysłane do wszystkich regionów.

Ponadto państwo wesprze finansowo lekarzy, którzy obecnie pracują bez odpoczynku. Z budżetu przeznaczono dodatkowo prawie 12 miliardów rubli.

Innym ważnym tematem jest dostarczanie podstawowych towarów. Będą one ściśle monitorowane, w tym kontrola cen.

Ministerstwo Przemysłu i Handlu, Federalna Służba Podatkowa, Federalna Służba Statystyczna oraz rządowe centrum komunikacji rozpoczną 20 marca monitorowanie operacyjne wszystkich cen w każdym regionie, w każdej sieci detalicznej i aptece. Dotyczy to żywności, artykułów dziecięcych, leków i produktów medycznych oraz, oczywiście, środków dezynfekujących i wyposażenia ochrony osobistej.

W sieciach detalicznych powinien powstać wystarczający poziom zapasów takich produktów. Są to półki moskiewskiego supermarketu: jest wiele do wyboru.

Podobny obraz w Tula – konserwy, warzywa, cukier, wszystko jest na swoim miejscu. Ale jeśli coś się skończy, zostanie natychmiast przyniesione z magazynu.

W jednej z fabryk makaronów w Czelabińsku praca przebiega sprawnie, podobnie jak w młynie w Ryazanie. Zwiększona produkcja mąki na terytorium Stawropola. Przeszliśmy na pełną wydajność – pięćdziesiąt ton dziennie.

Są produkty. Nikt się nie zamyka. Jesteśmy gotowi dostarczyć wszystkim produkty w trybie normalnym.

Od 20 marca na miesiąc wszystkie ograniczenia dotyczące dostaw podstawowych towarów są znoszone. Cła na przywóz, na przykład leków i wyrobów medycznych, są zawieszone.

Ale rosyjski przemysł powinien produkować więcej masek i sprzętu ochronnego. Będzie on śledzony online. W tym celu tworzone jest pojedyncze centrum informacyjne, w którym informacje będą otrzymywane dla każdego regionu.

Sprzedaż leków bez recepty zostanie uproszczona. Ale kontrola, wręcz przeciwnie, zostanie wzmocniona, aby nie było podróbek.

Szczególna uwaga państwa na te obszary, w których sytuacja jest najtrudniejsza. Odroczenia są również przewidziane dla płatności podatkowych.

Poinstruowałem już, aby zapewnić takie opóźnienie branży turystycznej i przewoźnikom lotniczym do 1 maja.
Ponadto postanowiliśmy w tym roku zwolnić organizatorów wycieczek z płacenia składek na fundusz rezerwowy stowarzyszenia pomocy Turoperators.

W najbliższej przyszłości Ministerstwo Rozwoju Gospodarczego wraz z Ministerstwem Finansów, Ministerstwem Transportu i, oczywiście, z Rostourismem, opracują procedurę rekompensaty za straty organizatorów wycieczek, które są związane z nieodwołalnymi taryfami na podróże lotnicze .

Ponadto monitorowanie operacyjne rynku pracy, przede wszystkim w miastach o jednym przemyśle, będzie prowadzone co tydzień w całym kraju.


Rosja Insider

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: