TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1598794 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„Wstrząsy następcze wstrząsnęły chorwacką stolicą dzień po silnym trzęsieniu ziemi”

ZAGREB, Chorwacja (AP) – Chorwacja doświadczyła serii wstrząsów wtórnych dzień po silnym trzęsieniu ziemi, które spowodowało rozległe szkody, zabijając 15-letnią dziewczynkę i raniąc co najmniej 27 innych osób w wyniku częściowego zablokowania stolicy przez koronawirusa.

Sejsmolodzy stwierdzili, że w poniedziałek w Zagrzebiu odczuł ponad 50 słabszych templariuszy od czasu trzęsienia o sile 5,5 stopnia, które nawiedziło stolicę wczesną niedzielą, wywołując panikę, ewakuację szpitali i zniszczenia strukturalne, w tym kultową katedrę i inne historyczne budynki.

Najsilniejszy wstrząs wtórny nastąpił około południa w poniedziałek i wyniósł 3,7. Mimo wcześniejszych ostrzeżeń władz przed dużymi zgromadzeniami w miejscach publicznych niektórzy ludzie wybiegają ze swoich domów do parków publicznych, aby uniknąć rozprzestrzeniania się COVID-19.

Urzędnicy powiedzieli, że 15-letnia dziewczynka zmarła w poniedziałek w szpitalu w Zagrzebiu z powodu obrażeń odniesionych podczas trzęsienia ziemi w niedzielę. Kolejnych 26 osób zostało rannych, 17 poważnie; 250 domów zostało uszkodzonych, a 59 osób musiało być umieszczonych w tymczasowych schronieniach.

Minister spraw wewnętrznych Davor Bozinovic ogłosił nowe środki ograniczające mające na celu zwalczanie rozprzestrzeniania się wirusa, w tym zakaz opuszczania domów przez ludzi poza kupowaniem żywności i leków, szukaniem pomocy medycznej lub pójściem do pracy.

„Walczymy jednocześnie z dwoma kryzysami” – powiedział Bozinovic. „Jeden jest przeciw koronawirusowi, a drugi przeciwko konsekwencjom trzęsienia ziemi”.

Od poniedziałku w Chorwacji potwierdzono 315 przypadków koronawirusa.

Associated Press otrzymuje wsparcie dla ochrony zdrowia i nauki z Departamentu Edukacji Naukowej Howarda Hughesa. AP ponosi wyłączną odpowiedzialność za całą zawartość.

zrodlo:apnews

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: