DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Wstrząsy następcze wstrząsnęły chorwacką stolicą dzień po silnym trzęsieniu ziemi”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ZAGREB, Chorwacja (AP) – Chorwacja doświadczyła serii wstrząsów wtórnych dzień po silnym trzęsieniu ziemi, które spowodowało rozległe szkody, zabijając 15-letnią dziewczynkę i raniąc co najmniej 27 innych osób w wyniku częściowego zablokowania stolicy przez koronawirusa.

Sejsmolodzy stwierdzili, że w poniedziałek w Zagrzebiu odczuł ponad 50 słabszych templariuszy od czasu trzęsienia o sile 5,5 stopnia, które nawiedziło stolicę wczesną niedzielą, wywołując panikę, ewakuację szpitali i zniszczenia strukturalne, w tym kultową katedrę i inne historyczne budynki.

Najsilniejszy wstrząs wtórny nastąpił około południa w poniedziałek i wyniósł 3,7. Mimo wcześniejszych ostrzeżeń władz przed dużymi zgromadzeniami w miejscach publicznych niektórzy ludzie wybiegają ze swoich domów do parków publicznych, aby uniknąć rozprzestrzeniania się COVID-19.

Urzędnicy powiedzieli, że 15-letnia dziewczynka zmarła w poniedziałek w szpitalu w Zagrzebiu z powodu obrażeń odniesionych podczas trzęsienia ziemi w niedzielę. Kolejnych 26 osób zostało rannych, 17 poważnie; 250 domów zostało uszkodzonych, a 59 osób musiało być umieszczonych w tymczasowych schronieniach.

Minister spraw wewnętrznych Davor Bozinovic ogłosił nowe środki ograniczające mające na celu zwalczanie rozprzestrzeniania się wirusa, w tym zakaz opuszczania domów przez ludzi poza kupowaniem żywności i leków, szukaniem pomocy medycznej lub pójściem do pracy.

„Walczymy jednocześnie z dwoma kryzysami” – powiedział Bozinovic. „Jeden jest przeciw koronawirusowi, a drugi przeciwko konsekwencjom trzęsienia ziemi”.

Od poniedziałku w Chorwacji potwierdzono 315 przypadków koronawirusa.

Associated Press otrzymuje wsparcie dla ochrony zdrowia i nauki z Departamentu Edukacji Naukowej Howarda Hughesa. AP ponosi wyłączną odpowiedzialność za całą zawartość.

zrodlo:apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: