DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polacy na dniach wyginą zaatakowani 5G które uruchamia KORONOWIRUSA?!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_2

Szanowni Państwo,

Armagedon i znamię bestii wchodzi właśnie do Polski?!

Przedstawię Wam scenariusz który obawiam się że już wkrótce może okazać się prawdą i jeśli tak by się stało to za kilka tygodni nas Polaków zostanie już tylko garstka… i to zaczipowanych….

Zacznę od tego że kilka lat temu krążyła po internecie informacja że od pczątku lat 70-siątych każdemu Polakowi zaraz po porodzie jest pobierana krew do specjalnej bazy danych….. nie wiem na ile ta informacja była prawdziwa ale jeśli tak było, to nic nie dzieje się bez przyczyny…

W ostatnich dniach premier Morawiecki poinformował że wkrótce w Polsce będzie kilkanaście tysięcy zachorowań lub zarażoncyh koronawirusem. On się tego spodziewa a ja myślę że on to wie że tak będzie bo wie coś czego my nie wiemy….

90663866_827579274416663_552026206615109632_n

Uważam że on ukrywa prawdę na temat koronawirusa i ….. 5G. A jaka to mogłaby być prawda?

Bardzo prosta: przypuszczam że w Polsce w następnych tygodniach amerykańskie wojsko podczas manerwów będzie w praktyce przeprowadzało pierwsze ogólnokrajowe testy użytkowania ich platformy komunikacyjnej jaką jest technologia 5G.

Testy te spowodują natychmiastowe masowe zachorowania na koronawirusa i zgony, bo jak pisze jeden z komentujących na jednym ze znanych portali:

„To nie wirus zabija ludzi, ale nadajniki promieniowania mikrofalowego niszczą strukturę cząsteczkową tlenu i w połączeniu ze stanem posiadania wirusa, następuje ostry stan zapalny w płucach i zalania ich wydzielanym nadmiarem płynu. We Wuhan było 5G i ono wywołało bezpośrednio masowe zgony przez uduszenie, a nie sam tylko wirus.”

Zatem nie dziwota że cały szpital w Łomży przeznaczono na szpital zakaźny, gdyż w tamtej stronie Polski będą się między innymi odbywały amerykańskie manewry wojskowe, tam więc będą tę technologię 5G w praktyce testować. Oni doskonale wiedzą gdzie ludzie na koronaworusa zachorują.

Zagadkową informacją ze szpitala w Łomży jest to, że testy na istnienie koronawirusa będą robione nie w szpitalu w Łomży lecz pobrane próbki (krwi???) będą zawożone do badań w Białymstoku….. ja myślę że może tutaj chodzić o nadzorowanie przebiegu eksprymentu na Polakach bez zgody Polaków.

Art. 39 Konstytucji mówi jasno: „Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody” art.40 Konstytucji mówi: „Nikt nie może być poddany torturom ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu.(…)”

Cóż…. kiedy PRAWO ani KONSTYTUCJA w Polsce nie obowiązują i nie są egzekwowane a Polacy o egzekwowanie swoich Naturalnych Praw Człowieka nie walczą i nie zabiegają…

Zatem jeśli Polacy nie obronią i nie wyegzekwują swoich Naturalnych Praw Człowieka to po prostu wyginą…. i na to się zanosi…..

Infrastruktura technologiczna 5G została w Polsce wybudowana z myślą o pobycie tutaj wojsk amerykańskich.

Amerykański generał Spalding wymyślił zastosowanie technologii 5G dla amerykańskiego wojska w celach komunikacyjnych, w przypadku gdyby Chińczycy zestrzelili amerykański system satelitarny służący amerykańskiemu wojsku do komunikowania się.

Stąd powstała właśnie ta koncepcja technologii 5G.

W mojej opinii jako terytorium eksprymentalne wybrano bantustan jakim jest Polska ….. bo tu wszystko można i bez sprzeciwu tubylców….

Skoro prawdopodobnie ujawniłam ich plan, to trzeba zatem zacząć wyciągać wnioski do czego ONI zmierzają, zdać sobie sprawę w jakiej sytuacji się znajdujemy, do czego to wszystko zmierza i może czas wstać od komputera, rozjerzeć się wokół po okolicy gdzie te nadajniki są zamonotawane i ….. szybko je zneutralizować?

Być może trzeba je będzie usuwać fizycznie, a być może wystarczy odciąć je od prądu? To już zostawiam inwencji Polaków i ekspertom.

BYLE SZYBKO!!!!

Faktem jest że ŚMIERĆ i MASOWA EKSTERMINACJA dla Polaków jest przygotowana.

  Uważam że oni przygotowywują szpitale bo za chwilę włączą 5G które jest już gotowe do użycia i czeka tylko na przyciśnięcie guzika!

Wtedy będziemy mieli EPIDEMIĘ KORONAWIRUSA!

Więc nasi oprawcy muszą być gotowi…. A my? A raz jak już chorzy dostaną się do szpitali to nawet bez ich wiedzy i zgody zostaną zaczipowani….. albo uśmierceni.

Polacy będą mieli to na co się zgodzą…..

Z pozdrowieniami Teresa Garland 21 III 2020r. Powyższy artykuł jest moja osobistą opinią

5G Eksperyment na Narodzie Polskim ! Prof. dr hab. Halina Abramczyk

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Polacy na dniach wyginą zaatakowani 5G które uruchamia KORONOWIRUSA?!

  1. muszą wprowadzić więcej niż kilka milionów żołnierzy. „gdy polacy zorientują się co się dzieje, to te kilkanaście, kilkaset tysięcy żołnierzy nie wystarczy na kilkanaście milionów ludzi”. a to że żołnierze będą mieć broń palną, to nic nie znaczy.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: