DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kraków: Dwoje dzieci zakażonych koronawirusem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dwoje dzieci z Krakowa uzyskało pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa – dowiedziała się Interia. Oznacza to, że w Małopolsce koronawirusa wykryto już u 33 osób.

Dzieci przebywają w Szpitalu im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Ich stan jest dobry.

Ministerstwo Zdrowia dotychczas potwierdziło 31 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie małopolskim. Dzieci ze szpitala im. Żeromskiego to kolejne dwa przypadki. Wobec tego liczba zarażonych w Małopolsce wzrosła do 33.

W pierwszym porannym komunikacie mowa była o trzech nowych przypadkach w Małopolsce, w południe Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych czterech. O dwóch nowych przypadkach MZ prawdopodobnie poinformuje w godzinach popołudniowych. Zgodnie z procedurami, weryfikacja „oficjalnego przypadku” musi przebiegać dwutorowo. Pierwsza część odbywa się w szpitalu, druga w stacji sanitarno-epidemiologicznej.

Szpital im. Żeromskiego nie znajduje się co prawda na liście 19 szpitali jednoimiennych zakaźnych w Polsce, ale ma on oddział zakaźny dziecięcy. Dzieci zostały więc skierowane właśnie do tej placówki.

W przypadku dorosłych większość pacjentów kierowana jest do Szpitala Uniwersyteckiego, który zyskał status placówki jednoimiennej zakaźnej. Część pacjentów, jak np. dwie osoby zakażone z powiatu dąbrowskiego, przebywa w izolacji domowej.

Tymczasem w szpitalu im. Żeromskiego jest już jeden dorosły pacjent zarażony koronawirusem, który był pierwszym zdiagnozowanym przypadkiem w woj. małopolskim. Nie zostanie on jednak przeniesiony do Szpitala Uniwersyteckiego, a jego dalsze leczenie będzie odbywać się w szpitalu im. Żeromskiego.

Łukasz Szpyrka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: