DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KORONAWIRUS. RODZINA ZMARŁEJ 37-LATKI ODPOWIADA NA ZARZUTY SZPITALA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rodzina zmarłej na koronawirusa 37-latki zaprzeczyła, że kobieta celowo ukrywała informację o kontaktach z osobami, które wróciły z Włoch. Taką informację podał w niedzielę dyrektor placówki, w której pacjentka była leczona.

W niedzielę Ministerstwo Zdrowia podało informację o śmierci 37-letniej pacjentki ze szpitala w Wolicy.

„Pacjentka, która zmarła w niedzielę rano, trafiła do nas w skrajnie ciężkim stanie. Zmarła mimo intensywnej terapii” – poinformował szef SOR i rzecznik jednoimiennego szpitala zakaźnego w Poznaniu lek. med. Jacek Górny. U kobiety potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Szpital w Wolicy zamknięto w sobotę wieczorem i wprowadzono reżim sanitarny.

Kobieta pracowała w przedszkolu. W związku z potwierdzeniem u niej koronawirusa, 100 osób, w tym dzieci, z otoczenia zmarłej zostało objętych kwarantanną.

Dyrektor szpitala w Wolicy: Pacjentka zataiła prawdę

Dyrektor szpitala w Wolicy zaapelował podczas konferencji prasowej, żeby pacjenci podczas wywiadu „mówili lekarzom prawdę i informowali o wszystkich szczegółach”.

„Gdyby medycy znali informacje na temat kontaktów zmarłej kobiety, to nie byłoby całej sytuacji” – oświadczył.

„Podczas wywiadów lekarskich 37-latka zaprzeczała, że miała jakikolwiek kontakt z osobą z zagranicy. Tymczasem okazało się, że miała styczność z kuzynem, który jest kierowcą tira i jeździł do Włoch” – przekazał dyr. Wysocki.

Odpowiedź rodziny

W odpowiedzi na słowa dyrektora szpitala rodzina wystosowała swoje oświadczenie,w  którym stanowczo podkreśliła, że 37-latka nie miała wiedzy o tym, że kontaktowała się z osobami, które wróciły z Włoch.

Jak czytamy na stronie Polsat News – bliscy, którzy wrócili z Półwyspu Apenińskiego poinformowali o tym rodzinę dopiero wtedy, gdy kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Bliscy niezwłocznie przekazali wiadomość służbom sanitarnym.

„Prosimy uszanować ten trudny dla nas wszystkich czas i niezwłocznie zaprzestać krzywdzących pomówień” – zaapelowali bliscy zmarłej 37-latki.

INTERIA.PL/PAP
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: