DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KORONAWIRUS – NAGŁA UTRATA ZAPACHU I SMAKU MOŻE OZNACZAĆ COVID-19

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Każdy, kto doświadcza nagłej utraty zapachu i smaku, może być ukrytym nosicielem koronawirusa SARS-CoV-2. Oznacza to, że może zarażać, mimo iż nie występują u niego widoczne objawy choroby.

W Korei Południowej, Chinach i we Włoszech u około 1/3 pacjentów, u których testy na obecność SARS-CoV-2 dały wynik pozytywny, stwierdzono utratę zapachu (anosmia lub hiposmia). Oznacza to, że potencjalnych nosicieli koronawirusa można by namierzać identyfikując u nich problemy z węchem.

– W Korei Południowej u 30 proc. pacjentów z pozytywnym wynikiem testu na obecność SARS-CoV-2 stwierdzono anosmię. To niesamowity, ale jednocześnie alarmujący symptom, pozwalający na wczesne wykrycie choroby – powiedziała prof. Clare Hopkins, prezes Brytyjskiego Towarzystwa Rynologicznego.

U wielu pacjentów z całego świata, którzy chorują na COVID-19, odnotowano objawy utraty zapachu i smaku. Co ciekawe, nie występowały u nich jednocześnie bardziej rozpoznawalne objawy choroby, tzn. wysoka gorączka i uporczywy kaszel.

– Gwałtownie rośnie liczba doniesień o znacznym wzroście liczby pacjentów wykazujących anosmię przy braku innych objawów. Iran doniósł o nagłym wzroście liczby przypadków odosobnionej anosmii, a wielu kolegów z USA, Francji i Włoch ma podobne doświadczenia – dodała prof. Hopkins.

Brak innych objawów COVID-19 może oznaczać, że nosiciele prawdopodobnie nie są izolowani i przyczyniają się do rozprzestrzeniania się SARS-CoV-2 po świecie. To prawdopodobnie jedni z wielu „ukrytych nosicieli”, którzy przyczyniają się do zachorowań na COVID-19.

– U młodych pacjentów nie występują żadne typowe objawy dla COVID-19, takie jak kaszel i gorączka, ale jest utrata węchu i smaku, co sugeruje, że koronawirus jest w nosie – powiedział prof. Nirmal Kumar, prezes Brytyjskiego Stowarzyszenia Otorynolaryngologicznego.

Wszystkie osoby, które odczuwają osłabienie węchu i smaku, powinny przejść 14-dniową kwarantannę, aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

INTERIA.PL
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: