DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Czy COVID-19 poddaje kwarantannie preparat do uderzenia meteorytu z cyjanku?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Od dwóch tygodni świat nadal monitoruje „środki kwarantanny” podejmowane w USA i Europie w celu zwalczania pandemii. Jeśli powiemy, że środki te są hiperbolizowane lub nadmierne, żadne ze słów nie odzwierciedla sytuacji tak, jak powinno.

Rozmieszczenie wojsk, przeniesienie do reżimu oblężniczego megamiast, centrów przemysłowych i finansowych – to idealny środek, jeśli chodzi o chorobę z okresem inkubacji kilkudziesięciu godzin, zabijającym z prawdopodobieństwem 50 lub nawet więcej procent. Tego nie można powiedzieć o COVID-19.

Koronawirus jest oczywiście bardzo niebezpiecznym wirusem, powodującym nakładanie się systemów opieki zdrowotnej, aw rezultacie śmierć pacjentów, której można było uniknąć. Dlatego przy zahamowaniu epidemii wszystko odbywa się tak, jakby zostało poprawnie wykonane. Jednak na pewno dla Stanów Zjednoczonych, ale dla innych krajów są najprawdopodobniej dobrze znane symulacje rozwoju sytuacji w przypadku różnych katastrof technologicznych. Na przykład uderzenie EMP na terytorium Stanów Zjednoczonych, które na pewien czas zresetuje komunikację i system energetyczny. Według planistów Pentagonu chaos społeczny może zabić nawet 90% Amerykanów.

Teraz zmniejszmy saldo i buldożer: 2% tych, którzy zmarli z powodu COVID-19 lub 90% tych, którzy zmarli z powodu domu wariatów zwanego „kwarantanną”? Według pierwszych szacunków British Imperial College kwarantanna była potrzebna przez około 6 miesięcy. Następnie skorygowali szacunki i powiedzieli, że kwarantanna powinna zająć rok, o którym już zrobiliśmy materiał. Jednak teraz, zgodnie z najnowszymi danymi naukowymi , rozmowa trwała około 18 miesięcy.

Co to oznacza w skali całego kraju, profesor Preobrazhensky bardzo jasno opisał w swoim monologu na temat dewastacji. Oznacza to, że jeśli wszyscy mieszkańcy mieszkania pójdą do toalety obok toalety i zamiast iść do służby / pracy, zaczną żuć gitarę na balkonie, zostaną zrujnowani. A dewastacja to prawie wojna domowa, ponieważ ludzie nie mają co jeść, zbierają łomy i łowią ryby.

Teraz robi to inny gopota, który przybył z Meksyku i Afryki. W ciepłych miejscach jest to taki styl życia: jeśli tygrys śpi i nie patrzy, możesz zejść z drzewa i założyć tygrys na głowę, a nawet wyciągnąć wąsy. Ale jeśli dewastacja trwa długo, normalni ludzie angażują się w grabieże i popełniają normalnych ludzi, ponieważ nie będą mieli innego wyboru. A wszystko to się skończy, jeśli nie śmierć 90%, to śmierć bardzo, bardzo wielu – ofiar będzie znacznie więcej niż z COVID-19.

Dlatego po zmniejszeniu równowagi i buldożu powstaje to samo pytanie: dlaczego państwa organizują taką globalną kwarantannę? Czy takie są przygotowania do wybuchu wojny nuklearnej? Czy to przygotowanie do przejścia Nibiru? A może globalne władze czekają na uderzenie ogromnej asteroidy?

Blogodrome omawia ten temat w 33 miejscach i ze straszliwą siłą. Co więcej, często nie piszą pionierzy i uczniowie, ale dorośli, którzy mają doświadczenie i pracę w FEMA oraz w medycynie wojskowej. Mają oczy na czole z powodu takich kwarantann. A teraz na pierwszym planie omawiany jest temat meteorytów.

Tak więc, zgodnie z kolejną recenzją watchers.news, tylko w odległości bliższej niż księżycowy od stycznia ponad 20 planetoid przeleciało obok Ziemi:

Dla porównania ten sam okres w ostatnim roku:

A to tylko niewielka odległość, ponieważ nikt nie leci dalej – są całe chmury asteroid. Według NASA dzień wcześniej, tylko między 21-23 marca a czterema zdrowymi kamieniami przeleci obok Ziemi. Jakoś dużo za pustą przestrzeń. Bardziej jak chmura asteroid.

Jest też kometa ATLAS , która skądś przyszła i zapowiada się jaśniej niż księżyc. Jak początkowo informowali urzędnicy, jądro komety jest małe. Ile metrów ma średnica, wyznawcy NASA nie określili, ale teraz, w odległości nieco ponad 1 jednostki astronomicznej od Słońca, średnica atmosfery komety wynosi 300 000 km. Jest prawie jak z Ziemi na Księżyc.

Trudno jest ocenić gęstość substancji kometarnej, ale wydaje się, że jądro jest tak bardzo duże i możliwe, że jest tak duże, że nawet ma pewne przyciąganie, zapobiegając szybkiemu rozproszeniu gazu w przestrzeni. Jednak w przypadku gazu kometowego wszystko jest pewne – istnieje chemicznie czysty cyjanek, z którego otrzymuje się znany cyjanek potasu.

19 maja 1910 r. Ziemia przekroczyła ogon komety Halleya, gdzie według szacunków było również wiele cyjanków, dlatego ludzie obawiali się, że kometa zatruje całą Ziemię. Na szczęście ich obawy nie zostały potwierdzone i nikt nie umarł z powodu zatrucia cyjankiem. Najprawdopodobniej nikt nie umrze z powodu komety C / 2019 Y4 (ATLAS), ponieważ jest bliżej niż 1 a.u. nie będzie latać:

Istnieje jednak kilka punktów, które podają w wątpliwość kojące opowieści urzędników. Century 2, Quatrain 62 za autorstwo pana Nostradamusa donosi:

Rosyjskie tłumaczenie międzylinearne przez profesjonalnych tłumaczy z Kijowa V. Burbelo i E. Solomarskaya:

Mabus wkrótce umrze, wtedy nastąpi Okropna
eksterminacja ludzi i zwierząt.
Nagle przychodzi kara.
Sto, ręka, pragnienie, głód, gdy nadciąga kometa.

Tłumaczenie rosyjskie przypisane L. Zdanowiczowi i E. Awadyajewie:

Mabus nie będzie długo żył, a
Ludzie, zwierzęta, bezwzględna eksterminacja zostaną dokonane .
Wtedy wyprzedzi ich tylko kara.
Kometa poleci, a potem sto, głód, pragnienie i ręka.

Druga dziwna cecha C / 2019 Y4 (ATLAS) w nazwie: została zmieniona trzykrotnie na COVID-19, a teraz skrócona nazwa komety jest często zapisywana jako C-19. A koronawirus również pisze to samo, gdy zapisuje litery, to znaczy ponownie C-19.

Ponadto, jak informowaliśmy wcześniej, wielu amerykańskich gubernatorów ustanowiło schronienie na zamówienie – to jest zalecenie dla obywateli, aby jak najszybciej schronili się przed wyciekiem niektórych toksycznych substancji. Kolejność jest aktywnie wykorzystywana podczas kwarantanny, ale nie jest do końca jasne: co jest wspólne między wirusem a środkami walki chemicznej? Taktyka obrony jest zupełnie inna. W międzyczasie wydano zamówienia.

Ponadto nasz czytelnik Laraperl udostępnił nam wszystkim link do bardzo niezwykłego przesłania snów otrzymanego przez kobietę o imieniu Natalya:

Byłem w moim mieszkaniu. Stała przy oknie i obserwowała, co dzieje się na ulicy. Zrozumiałem, że nie mogę wyjść z domu, wewnętrzny głos wyszeptał, że na zewnątrz jest niebezpiecznie.
Kiedy wyjrzałem przez okno, na niebie zauważyłem ogromną czarną chmurę, podobną do gęstej galaretki z czarnej porzeczki, w której lejek wirował dokładnie pośrodku, wewnątrz, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, tworząc przerażające, ale urzekające wiry. Przyszła ze wschodniej strony mojego domu. Nie wiem dlaczego, ale dla siebie zauważyłem ten szczegół.

W pewnym momencie spojrzałem w dół i zobaczyłem ponure, opuszczone, opuszczone miasto. Na ulicach praktycznie nie było nikogo, sklepy nie działały, a na półkach nie było towarów.
Nagle grzmot grzmiał na niebie, a czarne (smoliste) kule spadły ze środka lejka na ziemię. Upadli i rozbili się. A od środka pojawiła się zielona sieć, która wytrwale tkwiła wokół wszystkiego.

Jedna kula, tłucząc szklankę, poleciała do mojego okna, rozbijając ją na strzępy. Przestraszona i żeby nie wpaść w pajęczyny uwolnione od odłamków, wyskoczyłam z mieszkania i pobiegłam na piętro do znajomego sąsiada. Wpuściła mnie i razem czekaliśmy na to, co się dzieje.

A potem rozległ się brzęk i oślepił nas jasny błysk. Pobiegliśmy do okna, żeby zrozumieć, co się stało. I ku ich szczęściu zobaczyli, że na niebie nie ma już chmur, a zamiast tego świeciło jasne ciepłe słońce, niebo było czyste. A co najważniejsze, ludzie znów zaczęli nieustraszenie opuszczać swoje domy. Życie wróciło do normy …

Nie możemy powiedzieć, że Nostradamus donosi dokładnie o komecie C-19, jednak to, co pisze, jest bardzo podobne do pewnego jednoczesnego uwalniania toksycznej substancji do atmosfery.

Podobnie jest ze snem Natalii: rozpiętość opisanej komety nie wygląda bardzo podobnie, raczej te kule z zieloną wstęgą przypominają magiczne urządzenie, takie jak „zjadacz dusz” ze świata gry, ale pojawiają się tam puste miasta. I jakaś chmura, powodująca skojarzenia z Trzema Dniami Ciemności. Polecenie schronienia na miejscu również pasuje do skryptu.

Wreszcie istnieją pewne podobieństwa między kometą C-19 a jeźdźcami Apokalipsy, o których mówiliśmy w materiale: Astronomowie widzieli Czwartego Jeźdźca Apokalipsy .

A teraz, w świetle powyższego, możemy myśleć, że kwarantanny i przerostowa walka z koronawirusem są tak naprawdę przygotowaniami do spotkania, jeśli nie z kometą, to z jednym z jej dużych fragmentów.

Śmiertelna dawka cyjanków dla ludzi, w zależności od masy, wynosi 140 mg lub 140/10000000 kilogramów. Oznacza to, że jeden kilogram może zabić około 100 000 osób. Oczywiście, jeśli meteoryt z czystego cyjanku spadnie na Ziemię, a meteoryt ma ten sam kilogram – nawet w górnych warstwach rozpadnie się na atomy, a nawet ptaki nie zauważą niebiańskiego gościa.

Ale jeśli meteoryt jest większy, to w miejscu jego upadku powietrze może zostać wystarczająco zanieczyszczone, aby zabić stado ptaków. Ostatnio dość często widzieliśmy coś podobnego: ptaki zaczęły spadać z nieba jak grad. Próbują to wyjaśnić na różne sposoby, ale przyczyną mogą być te same zielone meteoryty, które również jakoś zaczęły spadać dość często. Zwykle cyjanek rozpuszcza się natychmiast, ale czasami obejmuje ptaki.

Teraz wyobraź sobie nie meteoryt, ale małą asteroidę o średnicy dwudziestu metrów. Lub znacznie więcej – do setek metrów. Ta asteroida jest zbudowana z tej samej substancji co kometa C-19, ponieważ latają same, chmura kamieni rozrzucona po przestrzeni. W takim przypadku, kiedy to ciało niebieskie spadnie na ziemię, dostanie się do wioski będzie drugorzędnym problemem, ponieważ będzie znacznie więcej ofiar z jadowitej chmury meteorytów.

Możliwe, że w przypadku niezrozumiałych „superkwarantann” ktoś może zaoferować inne, lepsze wyjaśnienie, ale jak dotąd proponowana opcja wydaje się najbardziej logiczna i poprawna, dlatego śledzimy rozwój wydarzeń.

https://thebigtheone.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: