DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

COVID-19: potwierdzona prognoza na następne 10 szalonych lat.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W latach wojen, rewolucji i innych wstrząsów społecznych, kiedy społeczeństwo zaczyna pędzić wyłupiastymi oczami, nie rozumiejąc, co się dzisiaj dzieje, a ponadto, nie wiedząc, co stanie się jutro, na pierwszy plan wysuwają się różne rzeczy okultyści, mistycy i astrologowie, którzy chętnie mówią wszystkim, co się stanie.

Oczywiście, zawsze i z reguły 99% tych opowiadań to śmieci, w których giną prognozy osób posiadających prawdziwe informacje. Znalezienie takich osób jest zawsze bardzo trudne, ale tylko dla naszych czytelników znaleźliśmy takich ludzi. Podajemy ich prognozę na 2015 r., Sporządzoną na kolejne 25 lat. 

O ile wiadomo z astrologii starożytnego świata, historia ludzkości jest kontrolowana przez duże powolne planety poza orbitą Jowisza. Dlatego po zakończeniu ostatniego znaczącego połączenia Neptuna z Uranem w 1998 r. Ludzkość znalazła się w stanie upadku kulturowego, który wcześniej nie istniał.

Między rokiem 2000 a 2019 istnieje przepaść astrologiczna, są to dwie utracone dekady, podczas których nic nie było i nic się nie wydarzy. To czas globalnego terroryzmu i globalnych kryzysów gospodarczych. Ten czas jest bez pomysłów, bez inspirujących utopii, bez zmian politycznych, bez odkryć naukowych i bez fikcji. To stagnacja cywilizacji. Ale w 2019 wszystko się zmieni i na początku zmiany będą straszne. 

2019:  Istnieje słynna chińska klątwa chęci życia w „interesujących czasach”. Tak więc: w 2019 r. Zaczynają się te interesujące czasy. Nowy rok 2019 rozpocznie się od niesamowitej kombinacji Plutona i Saturna w Koziorożcu. Nie wiemy dokładnie, co się wydarzy, ale oczywiście świat zobaczy jedno z następujących wydarzeń: a) poważna wojna b) nowy wielki kryzys gospodarczy c) pandemia d) klęska żywiołowa. Nie będzie jeszcze żadnych rewolucji. 

2020:  Jeśli poprzedni rok był „interesujący”, 2020 będzie o wiele bardziej interesujący. Sprzężenie Plutona-Saturna stanie się gęstsze i silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a Jowisz zostanie również dodany do wpływu tych planet. Ale w tym momenciesekstyl Neptuna-Saturna,którychroni świat, skończy się niczym, a ludzkość nie będzie już mieć zbawienia. Możliwe, że powstanie szczególna sytuacja, trudna do przewidzenia, ale ta sytuacja będzie szokująca dla całej ludzkości . Po 2020 roku świat nie będzie już taki sam. Model ekonomiczny i polityczny ulegnie radykalnej transformacji. To będzie ostatni cios we wszystkich poprzednich latach neoliberalnego upadku. Możliwe dyktatury, rosnące ubóstwo, wojna i wszelkiego rodzaju katastrofy.

2021:  To będzie rok początku nowej ery. Po poprzednich ciemnych latach ludzkość będzie rozczarowana i dość wszystkiego. Planety jednoczą się w taki sposób, że inspirują ludzi do kreatywności i buntu. Będzie to oznaczało konflikt między starymi i nowymi pomysłami, walkę z istniejącym rządem, napięcia polityczne, problemy w systemach komunikacyjnych. W tym roku przekonamy się, że sztuka, filozofia i nauka zaczynają się zmieniać. Jednak w porównaniu z poprzednimi latami rok 2021 będzie rokiem postępowym, szczęśliwym i głębokim. Ludzie będą inspirowani zarówno walką, jak i późniejszymi zmianami.

2022: Będzie to kwadratUrana-Saturna, powodujący globalne napięcie, ale zostanie wygładzony przez pozytywny tranzyt Plutona-Urana. Już w drugiej połowie roku gospodarka zacznie rosnąć. Pojawią się nowe pomysły. Ubrania ludzi staną się jasne i kolorowe, z nowym niezwykłym designem. Będzie zupełnie nowa muzyka i zupełnie inne – dobre filmy. Zobaczymy pierwsze bardzo dziwne rzeczy. 

2023 : Nowe technologie. Nowa polityka. Radykalna transformacja społeczeństwa. Możliwe są powszechne rewolucje i powstania. Rozpoczyna się era plutonu Wodnika!

 2024: Każdy rok będzie bardziej inspirujący niż poprzedni. Będzie podobny do pierwszych dziesięcioleci po drugiej wojnie światowej, kiedy świat po wielkich klęskach oczyścił się i zmienił. Nowe dziwaczne kierunki myślenia, ogólne ogólne pragnienie młodości, by zniszczyć wszystko, co istnieje. Upadek systemów politycznych, ponieważ nikt inny nie wierzy w polityków i ludzi na całym świecie, którzy się organizują. 

2025: Rewolucja światowa lub coś podobnego. Wszystkie tranzyty osiągają maksymalną moc. Między majem a 6 października tranzyty zostaną połączone między wolnymi planetami, z których cztery to planety energetyczne, co dzieje się raz na tysiąclecie. Energia mas będzie imponująca, a rok 2025 zapisze się w historii świata na zawsze. Będzie to pewnego rodzaju katharsis zbiorowy i nowy początek dla ludzkości.

2026: Ten rok jest prawie tak szalony jak poprzedni. Transformacja systemu gospodarczego, systemu edukacji, rodziny, polityki, religii i tak dalej. Wolność ekonomiczna, wolność słowa, działania i myśli. Eksplozja nauki i sztuki. Globalny euforyczny klimat – wszyscy wychodzą się dobrze bawić.

2027: Rok pełen radości i ważnych wydarzeń, które zmieniają historię.

2028: Intensywność energetyczna planet zaczyna spadać, ale wciąż jest wystarczająca na dobry rok. Niemniej jednak resztki sił konserwatywnych będą w tym momencie próbowały „wszystko przywrócić”. 

2029:   To spokojniejszy rok niż poprzednie, choć zdarzają się niesamowite rzeczy.

2030: To będzie ostatni rok dziesięciu „szalonych lat”. Świat całkowicie się zmieni w tym momencie, ale zmiany będą nadal występować. 

Do 2040 roku liberalny kapitalizm skończy się i pojawi się nowy socjalizm – bez całkowitej władzy państwowej, opartej na demokracji bezpośredniej. Mile widziane są wszelkie wolności i niepoprawność polityczna. Większość ludzi będzie ateistami lub agnostykami, religie nie będą miały żadnego wpływu. Rewolucja przemysłowa i naukowa. Nowa architektura. 

Nowa sztuka Roboty Loty na Marsa. Ogólnie rzecz biorąc, w nadchodzących latach zobaczymy, czy te prognozy się spełnią, ale jesteśmy pewni, że astrologia nie zawiedzie. 

https://thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: