TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1725491 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„Twoja własna duchowość”

The following two tabs change content below.

Czy nie nadszedł czas, abyśmy wyszli poza religię, reguły i wiarę w uczciwą duchowość opartą na osobistych doświadczeniach? Religia oferuje społeczność, która czuje się pocieszająca, oraz wytyczne dotyczące zachowania, które buduje charakter. Ale prawdziwa duchowość wymaga obecności osoby dorosłej w jej własnym doświadczeniu. Myślenie o tym, co mówi nam władza, jest co najwyżej punktem wyjścia do przejęcia przez nas własnego autorytetu.

Znalezione obrazy dla zapytania: nasza duchowosc zdjecia

Rozwijanie osobistej duchowości oznacza, że decydujesz się uczestniczyć w życiu jako dorosły. Jesteś odpowiedzialny za nie tylko swoje zachowanie, ale także swoje myśli i konflikty leżące tuż poniżej twojej świadomości. Wiesz, że u podstaw jesteś istotą duchową mającą ludzkie doświadczenie. Przyjmujecie do wiadomości, że to życie jest darem dla was, aby poznać niektóre prawdy i mądrze poddać się. Wiesz, że zmiana jest ciągła i uwalniasz się od wszystkiego, doceniając w tym momencie to, co zostało ci dane, ale nie wymagając, aby trwało dalej.

Nacisk kładziony jest na uczestnictwo. Czego mam się nauczyć z tej frustracji? Jaka jest moja lekcja utraty tego, co kochałem? Jak dają mi się przeszkody, które blokują moją oczekiwaną ścieżkę? Zwracamy uwagę na szczegóły naszego życia w sposób niezastrzeżony.

Poprzez nasze poddanie widzimy wzorzec w naszym doświadczeniu. Uczymy się słuchać życia i ufać jego holownikom. Zauważamy, że jesteśmy proszeni o przesłanie i otrzymanie. Ćwiczymy obecność. Doświadczamy wszystkiego, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, i uwalniamy to. Ćwiczymy wdzięczność, szczególnie za to, czego nie lubimy. „Dziękuję za możliwość nauki cierpliwości, gdy siedzę przy tym czerwonym świetle”. „Dziękuję, że pokazałeś mi część siebie, której nienawidzę, w drugiej, którą uważam za irytującą.”

Znalezione obrazy dla zapytania: nasza duchowosc zdjecia

Zauważamy, że szczegóły tego dnia prowadzą nas głębiej do siebie. Kiedy zwracamy uwagę na to, co się nam przydarza, jesteśmy doprowadzeni do tego, co dzieje się w nas. Uczymy się więcej, obserwując niż próbując wyreżyserować.

 

Kiedy doceniamy jedność świata zewnętrznego i świata wewnętrznego, wtedy naprawdę doświadczamy naszej własnej duchowości. Duchowość jest jednością. To nie jest światło, radość, piękno i muzyka z innego świata. To płacz dziecka, bałagan kota na nowym dywanie i samochód, który zatrzymuje się na autostradzie, i praca, która się nie materializuje. I mówi: „Tak, dziękuję. Teraz pokaż mi następny krok. ”

Znalezione obrazy dla zapytania: nasza duchowosc zdjecia

Kiedy przyjmujemy naszą duchowość, mówimy „tak” wszystkim, co się dzieje, ponieważ wiemy, że jesteśmy jednością ze wszystkim. Nasze życie nie jest okazją do uruchomienia naszej woli. Nie jesteśmy na Ziemi, aby zobaczyć, co możemy zrobić z siebie. Kiedy akceptujemy życie jako przygodę i wiemy, że jesteśmy uczniami, otwieramy się na naukę. Otwartość, uwaga i poddanie się są cechami dojrzałej duchowości.

zrodlo:edgemagazine

zdjecia z internetu

One thought on “„Twoja własna duchowość”

  1. Na co nadszedł czas? Nadszedł czas do prawdziwych nawrodzin, narodzin własnego JA. W języku polskim mówi sie: „urdziłem się”, co jest błędem a poprawnie jest, np. po angielsku „I was born” czyli zostałem urodzony. Rożnica jest ogromna, bo czas o jakim Pani pisze to czas narodzin własnego JA, gdzie budzimy się jak pod dobrej imprezie z kacem również moralnym. Nie jest to zjawisko globalne tylko indywidualne dla każdego człowieka, gdzie każdy z założenia powinien do tego momentu w życiu dotrzeć. Jeśli się mu nie udaje to wraca i jesli ma szczeście i potencjał na to, napotyka w zyciu odpowiednie osoby, sytuacje aby dojrzeć tego stanu swiadomości. Wiadomo, podczas szlifowania niektóre diamenty pękają… co nie oznacza, ze ten proces sie zatrzyma czy skonczy. Wiekszosc ludzi mowi po smierci moja dusza idzie gdzies tam… no ok, ale co ze swiadomosia? zostanie i bedzie sie patrzyla? Religie maja za zadanie zatrzymanie przecietniakow na poziomie na jakim sa i kazdy zgodnie ze swym pozimem przylaczaja sie do roznych religii, kultow, sekt, nazwami panstw, kolorami flag itd. Religia dominujaca w Polsce nie pozawala swym wyznawca nawet na wiedze na temt ich samych… Wiedza tych ludzi to mam cialo i dusze a powinno byc jestem dusza i mam cialo. Nawet tego nie akceptuja. Brak tej akceptacji ma zrodlo w niedojrzalym (dzieciecym) umysle, bo akceptacja tego faktu prowadzi do prawdziwych narodzin na tej planecie, czyli przyjecia odpowiedzialnosci za swoje zycie i czyny. Proces dla wszytskich ale jednak nie dla kazdego.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: