NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rządy oszalały!!!!!!: „Jordania zakazuje ludziom opuszczania domów, aby nawet kupować jedzenie!!!!!”

„Zostań w domu lub zaryzykuj rok w więzieniu”: Jordan wysyła syreny na początku blokady wirusa
ZeroHedge.com

Jordania nałożyła w sobotę bezprecedensową ogólnokrajową godzinę policyjną w celu zwalczania rozprzestrzeniania się koronawirusa, a oficjalna potwierdzona liczba przypadków zbliża się do 100. W piątek urzędnicy zdrowia stwierdzili, że Jordania ma 85 potwierdzonych infekcji, podkreślając, że oczekują szybkiego wzrostu liczby.

„Jordan wysadził syreny na początku ogólnokrajowej godziny policyjnej w sobotę, ograniczając mobilność swoich 10 milionów obywateli na czas nieokreślony w celu zwalczania rozprzestrzeniania się koronawirusa, twierdzili świadkowie i urzędnicy”, informuje Reuters.Reuters reports.

Jordanian soldiers in the capital Amman on March 18, 2020. Image source: AFP

Całodobowy zakaz wychodzenia na zewnątrz mieszkańców rozpoczął się o 7 rano od syren ostrzegawczych dosłownie rozbrzmiewających w całym Ammanie. Nowa godzina policyjna jest szeroko opisywana jako najsurowszy środek, jaki jakikolwiek kraj nałożył do tej pory na kryzys w całym kraju.

W miarę jak narody na całym świecie reagują na zmilitaryzowaną reakcję, a nawet Stany Zjednoczone są świadkami rzadkiego rozmieszczenia jednostek Gwardii Narodowej na ulicach miast, takich jak w Nowym Jorku i Gruzji, rząd Jordanii jest skłonny nałożyć być może najbardziej drakońskie kary za naruszenie nowo ogłoszonych środków.

Armia Jordanii ogłosiła, że ​​w sobotę naruszyli godzinę policyjną dla wszystkich, z wyjątkiem upoważnionego personelu ratunkowego i służb ratunkowych, czeka na nie rok więzienia. Tysiące żołnierzy zostało już rozmieszczonych na ulicach miast i autostradach, szczególnie w rozległej stolicy Ammanu.

„Każdy, kto wyjdzie na zewnątrz, będzie podlegał karze”, powiedział minister sprawiedliwości Bassam Talhouni w audycji w języku arabskim. Już co najmniej 400 zostało aresztowanych w sobotę. „Prawie 400 osób zostało aresztowanych w Jordanii za naruszenie nieokreślonej godziny policyjnej wprowadzonej w sobotę, która zakazuje ludziom opuszczania domów nawet w celu zakupu żywności”, donosi The Guardian.

Surowe środki natychmiast skutkowały następującą sceną, jak opisuje Reuters:

Opancerzeni policjanci przemierzali ulice głównych miast, wzywając ludzi do słuchania ostrzeżeń, aby nie wychodzili z domów, twierdzili świadkowie.

Świadkowie twierdzili, że ulice w stolicy i głównych miastach były opustoszałe, a sklepy zamykane na klucz, gdy patrolowane przez policję dzielnice i punkty kontrolne obsadzone przez wojsko.

Urzędnicy Ammana mówią, że musieli podjąć drastyczne środki z powodu „lekkomyślności” niektórych elementów wśród ludności, która odmawia poważnego potraktowania zagrożenia pandemią.

„Niestety w scenach zakupów i poruszania się po ulicach widzieliśmy lekkomyślność. Stanowią one poważne zagrożenie dla naszych starań o powstrzymanie epidemii ”- powiedział Amjad Adailah, minister gabinetu i rzecznik rządu.

Podobne, ale prawdopodobnie mniej drakońskie środki zastosowano w niektórych społecznościach i miastach w sąsiednim Izraelu i na Zachodnim Brzegu.

Ponadto Syria na północy przedstawia coraz bardziej niepokojącą sytuację: rząd Assada nakazał zamknięcie wszystkich szkół, restauracji, teatrów i miejsc publicznych, a nawet wysłał wielu pracowników rządowych do domu w sobotę. Jednak władze w Damaszku oficjalnie zgłaszają zero przypadków. Może się jednak zdarzyć, że działali wystarczająco szybko, przy czym urzędnicy WHO przyglądają się i przeprowadzają testy, a na granicy z wyjątkiem Libanu od lat jest zamykana z powodu wojny.

Potencjał wybuchu w obskurnych i zatłoczonych obozach dla uchodźców w regionie niepokoi również międzynarodowych urzędników zdrowia. Według doniesień WHO próbuje przeprowadzić pilne testy w obozach wzdłuż granicy syryjsko-tureckiej, po tym, jak kilka przypadków pojawiło się w obozie dla osób wewnętrznie przesiedlonych (IDP) w Iraku.

zrodlo:stateofthenation

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: