TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-2091218 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„Pojmani”. – Poszukiwania porwanej córki -caly film

Matthew od ośmiu już lat poszukuje swej porwanej córki. Do tej pory policja była bezradna, nie natrafiono na żaden ślad porywacza bądź porywaczy. Teraz sytuacja ta się zmienia… „Pojmani” to pełna emocji opowieść o próbach schwytania przebiegłego pedofila.

Film pod recenzja

Znalezione obrazy dla zapytania: pojmani zdjecia do filmu

Matthew zatrzymał się na zwykłe zakupy. W samochodzie zostawił 10-letnią córeczkę Cass. Kiedy wrócił, po dziewczynce nie było śladu. Policyjna obława i śledztwo nie przyniosło żadnych rezultatów. Kolejne 8 lat Matthew spędził próbując odnaleźć jakikolwiek ślad po zaginionej, o sprawie nie zapomnieli także policyjni detektywi.

Znalezione obrazy dla zapytania: pojmani zdjecia do filmu

Nie daje zapomnieć o niej zresztą sam porywacz bądź porywacze, wysyłając raz po raz matce porwanej koszmarne dowody, że dziecko wciąż żyje… Na jaw wychodzi też, że przed porwaniem rodzina Matthew była przez kogoś podglądana i podsłuchiwana.

Znalezione obrazy dla zapytania: pojmani zdjecia do filmu

„Pojmani” to dreszczowiec w reżyserii Atoma Egoyana. Twórca żongluje w nim z linearną narracją, skacząc z przeszłości w teraźniejszość (zazwyczaj są to gwałtowne przeskoki), aby zdynamizować całość i pobudzić widza do włączenia się w układanie tej łamigłówki.

Znalezione obrazy dla zapytania: pojmani zdjecia do filmu

Nie do końca zdaje to egzamin – wina leży głównie w scenariuszu, w którym znalazło się kilka logicznych dziur, a także w postaci pedofila, wyglądającego i zachowującego się co najmniej groteskowo (każe porwanej grać na pianinie, puszcza jej nieustannie muzykę klasyczną, jednocześnie mówi z przerysowanym, dziwnym akcentem brzmiącym z niemiecka i wybucha co chwila gromkim śmiechem niczym czarne charaktery z kreskówek). Szkoda, gdyż „Pojmani” inspirowani są autentyczną historią i poruszają tematy przyprawiające o ciarki na plecach (wieloletnie więzienie dziecka i psychiczne dręczenie jego rodziców to tylko niektóre z nich).

Znalezione obrazy dla zapytania: pojmani zdjecia do filmu

Pojawia się w nich temat szkolenia porwanej jako wabika na kolejne ofiary, a także desperacja rodzica nie tracącego wiary w dopadnięcie zbira i uwolnienie dziecka (w roli Matthew wystąpił Ryan Reynolds). To kino z dużymi ambicjami, ale po twórcy tej klasy, co autor „Słodkiego jutra”, można było oczekiwać ciut więcej…

recenzja:telemagazyn

zdjecia z internetu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: