TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1724407 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

„Oś czasu koronawirusa opowiada historię”

The following two tabs change content below.

Coronavirus: The Plot Thickens

Naukowcy znacznie poszerzają swoją wiedzę na temat ewolucji wirusowej od czasu H1N1 ogółem lat temu, a obejmują zera dla pacjenta, aby teraz więcej nauki niż sztuki.
Zgłoszony przez Godfree Roberts
Duran

Oś czasu koronawirusa opowiada historię

 

Wrzesień 2008 : Chociaż pierwsze przypadki świńskiej grypy H1N1 odnotowano w Kalifornii i Teksasie pod koniec marca 2009 r., Późniejsza analiza genetyczna sugeruje, że rozpoczęła się sześć miesięcy przed pierwszym wykryciem, we  wrześniu 2008 r. , Na początku grypy pora roku. CDC przyznaje poniżej, że wcześniejsze przypadki Covid-19 również pozostały niewykryte

Maj 2018 r . : Prezydent  zwalnia cały amerykański zespół reagowania na pandemię  i go nie zastępuje.

Kwiecień 2019: wybuch  ciężkiej  choroby płuc vaping związany  ogranicza się wyłącznie do Stanów Zjednoczonych, pomimo faktu, że większość vapers mieszkasz poza USA.

3 lipca 2019 r . : CDC  wstrzymuje  badania w Fort Detrick, powołując się na „powody bezpieczeństwa narodowego” za nieujawnianie informacji o swojej decyzji.

14 lipca 2019 r . : Chiński badacz eskortował się  z laboratorium chorób zakaźnych w ramach dochodzenia RCMP. Kanadyjska Agencja Zdrowia Publicznego opisuje to jako „naruszenie polityki”, bez ryzyka dla kanadyjskiej opinii publicznej. Pierwsi Chińczycy, którzy odkryli lub ostrzegli przed wybuchem Covid-19?

Sierpień, 2019 : Pierwsza śmierć Vaping zgłoszona przez urzędników służby zdrowia „Wśród braku  informacji śledczy starali się znaleźć wspólne linki do problemów z oddychaniem. Urzędnicy powiedzieli na początku tego tygodnia, że wielu pacjentów, w większości nastolatków lub młodych dorosłych, opisało trudności w oddychaniu, ból w klatce piersiowej, wymioty i zmęczenie ”, dokładne objawy zakażenia Covid-19.

27 października 2019 r . : u szczytu międzynarodowego napięcia i sezonu grypowego na półkuli północnej, w przeddzień największego sezonu podróżniczego w Chinach, 300 amerykańskich żołnierzy wojskowych odwiedza Wuhan podczas Międzynarodowych Igrzysk Wojskowych.

Grudzień 2019 : Chiński badacz medyczny zostaje aresztowany w Bostonie, próbując pobrać próbki biologiczne z powrotem do Chin. Zheng Zaosong z Beth Israel Deaconess Medical Center przyznał się do wzięcia materiału z laboratorium w Bostonie. Agent specjalny FBI Kara Spice znalazł 21 owiniętych fiolek zawierających „brązowy płyn”, który wydawał się być „materiałem biologicznym” (próbki pośmiertnej tkanki płucnej wyglądają jak „brązowy płyn”). Współlokator Zhenga, również badacz, powiedział agentom FBI, że dwóm kolegom z Zheng udało się sprowadzić próbki do Chin. Prawdopodobnie Chiny były teraz w stanie wysokiej gotowości.

6 stycznia 2020 r . : Amesh A. Adalja, specjalista ds. Chorób zakaźnych, starszy naukowiec w Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johns Hopkins, zgadza się: „Jesteśmy na dobrej drodze do sezonu podobnego do sezonu 2017-2018”, kiedy 80 000 Amerykanów zmarło z powodu powikłania grypy.

5 stycznia 202o : Asystent Malezji przy premierze, Matthias Chang, spekuluje, że USA prowadzą wojnę biologiczną z Chinami.

28 stycznia 2020 r . : profesor chemii na Harvardzie aresztowany, zakuty w kajdanki i oskarżony o kłamanie o więzach z Chinami. Charles Lieber, przewodniczący Wydziału Biologii Chemicznej Harvardu, kierował chińską grupą badawczą skupiającą się na wykorzystaniu nanotechnologii do identyfikacji wirusów.

23 lutego 2020 r . : chińscy naukowcy znaleźli  dowody genomowe, że rynek owoców morza w Wuhan nie był źródłem nowego koronawirusa. Ich dane genetyczne sugerują, że wirus został wprowadzony skądinąd i już rozpowszechnił się wśród ludzi w Wuhan przed grudniem 2019 r., Prawdopodobnie od połowy do końca listopada.

27 lutego 2020 :  Na Tajwan TV  wybitny wirusolog  wyjaśnił diagramy sugeruje, że pochodzi koronawirusa w USA.

6 marca 2020 :  Pytanie : W jaki sposób wirus przybył do Stanów Zjednoczonych?  Odpowiedź :  „ Pierwsi znani pacjenci w USA zachorowali na wirusa podczas podróży do innych krajów lub po narażeniu na kontakt z kimś, kto był w Chinach lub w innym dotkniętym obszarze.  Ale teraz kilka przypadków nie można przypisać tym czynnikom ryzyka.  Jest to niepokojące, ponieważ sugeruje, że choroba może rozprzestrzeniać się w społecznościach, dla których nieznane jest źródło infekcji, które nazywamy rozprzestrzenianiem / przenoszeniem się społeczności . Dr Emily Landon, rzecznik prasowy U Chicago School of Medicine.

9 marca 2020 r . : pracownicy HHS często nie byli informowani o rozwoju koronawirusa, ponieważ nie mieli odpowiedniego zezwolenia. Powiedział, że powiedziano mu, że sprawy zostały sklasyfikowane „ ponieważ dotyczyły Chin ”.

11 marca 2020 r . :  Biały Dom  klasyfikuje obrady koronawirusa . Spotkania w HHS odbywały się w bezpiecznym obszarze zwanym „wrażliwym, podzielonym na przedziały instrumentem informacyjnym” lub SCIF, zwykle zarezerwowanym dla operacji wywiadowczych i wojskowych. HHS ma SCIF, ponieważ teoretycznie odegrałby główną rolę w atakach biologicznych lub atakach chemicznych.

12 marca 2020 r . : dyrektor CDC,  Robert Redfield,  przyznaje do House Oversight Committee, że niektórzy Amerykanie, u których zdiagnozowano grypę, otrzymali pośmiertnie pozytywny wynik na Covid-19.

13 marca 2020 : Lijian Zhao z chińskiego FM żąda  od władz USA ujawnienia tego, co ukrywają na temat pochodzenia Covid-19. „Kiedy pacjent zero zaczął w Stanach Zjednoczonych? Ile osób jest zarażonych? Jakie są nazwy szpitali? Może to armia amerykańska sprowadziła epidemię do Wuhan. Bądź przejrzysty! Upublicznij swoje dane! USA są nam winne wyjaśnienia! ”

Chińska oś czasu do 15 marca 2020 r

Listopad 2002:  Po doświadczeniach związanych z wybuchem SARS w prowincji Guangdong w 2002 roku Chiny wprowadziły protokół szybkiego reagowania na choroby zakaźne. Protokół upoważnił Ministerstwo Zdrowia do zebrania profesjonalnej i kierowniczej pomocy z całego kraju, powołał zespół koordynujący reagowanie kryzysowe, przygotował fundusze i zezwolenia na dostawy, sprzęt i pomoc w nagłych wypadkach, przewidując, że istniejące szpitale zostaną przytłoczone.

Lipiec-grudzień 2019 : Chińscy naukowcy z USA poinformowali chińskie Ministerstwo Zdrowia o wybuchu nowego koronawirusa, który wywołał ostrzeżenie o gotowości w całym kraju. WHO opisuje to, co stało się potem: „W obliczu nieznanego wcześniej wirusa Chiny podjęły być może najbardziej ambitny, zwinny i agresywny wysiłek powstrzymywania chorób w historii… Odważne podejście Chin, by powstrzymać szybkie rozprzestrzenianie się tego nowego patogenu układu oddechowego zmienił przebieg gwałtownie nasilającej się i śmiertelnej epidemii ”.

26 grudnia 2019 r . : Jixian Zhang wykrywa cztery anomalne infekcje płuc w Wuhan i zgłasza je do wojewódzkiego CDC następnego dnia. Władze prowincji niezwłocznie informują krajowe CDC, które przygotowuje się do wdrożenia protokołów reakcji na pandemię.

30 grudnia 2019 r . : krajowy CDC w Chinach powiadamia WHO, która donosi światu o odkryciu Zhanga.

31 grudnia 2019 r .:  WHO donosi światu o odkryciu Zhanga.

7 stycznia 2020 r .:  Chiny identyfikują wirusa jako 2019-nCov i potwierdzają go pięć dni później.  Prezydent Xi  mówi urzędnikom, że kraj znajduje się na „stopie wojennej”

13 stycznia 2020 r . : Chiny udostępniają pierwsze zestawy testowe 2019-nCov.

25 stycznia 2020 r . : Rozpoczęcie budowy szpitala intensywnej terapii na 1000 łóżek w Wuhan.

26 stycznia 2020 r . : Chiny przedłużają Święto Wiosny, aby powstrzymać wybuch epidemii.

5 lutego 2020 r . : Pierwsi pacjenci przenieśli się do nowego szpitala intensywnej terapii na 1000 łóżek.

4 marca 2020 r . : lutowe ładunki kolejowe wzrosną o 4,5% r / r.

5 marca 2020 r . : Ulepszono przesyłki do zagranicznych klientów JIT: rząd dotuje ulepszenia z dostawy morskiej na kolejową oraz z dostawy kolejowej na lotniczą.

10 marca 2020 r . : Rząd organizuje i dotuje transport autobusowy, kolejowy i lotniczy dla dwustu milionów pracowników migrujących w celu powrotu do pracy w mieście.

16 marca 2020 r . : oczekuje się, że dziewięćdziesiąt procent firm wznowi pełną działalność. Wszystkie sklepy Apple są otwarte.

***

Postscriptum : Naukowcy znacznie poszerzyli swoją wiedzę na temat ewolucji wirusów od czasu H1N1 dziesięć lat temu, a znalezienie zera dla pacjenta to teraz więcej nauki niż sztuki. Ostatnio zespół chińskich naukowców twierdził, że wykazał, że Covid-19 urodził się we wrześniu 2019 r. Brytyjscy badacze, którzy odkryli wcześniejszą datę H1N1,   nie są przekonani .

zrodlo:stateofthenation

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: