DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Oddajcie nam szpital! Mieszkańcy protestują pod (zakaźnym) Szpitalem Wojewódzkim w Łomży [VIDEO i FOTO][AKTUALIZACJA]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

– Zrobili z nas wariatów! Nie oddamy szpitala! – krzyczy jedna z osób, która zjawiła się pod Szpitalem Wojewódzkim w Łomży. Mieszkańcy Łomży zebrali się w mediach społecznościowych i rano (16.03) przyjechali pod łomżyński szpital, aby wyrazić swoją dezaprobatę z powodu przekształcenia placówki w szpital zakaźny do walki z koronawirusem. Zebrała się duża grupa! Na miejscu jest policja.

Screenshot_5

Od dzisiaj (16.03) Szpital Wojewódzki w Łomży ma funkcjonować jako jednoimienny szpital zakaźny. Do łomżyńskiej placówki mają być kierowane osoby wymagające pomocy medycznej, które są zarażone koronawirusem lub podejrzewane o zarażenie. Spotkało się to ze stanowczym sprzeciwem nie tylko władz miasta, ale także mieszkańców, którzy w przypadku choroby będą musieli dojeżdżać do szpitali oddalonych od Łomży o kilkadziesiąt kilometrów.  Według lekarzy, łomżyńska placówka nie jest nawet przygotowana na przyjęcie zakażonych na salę. Ma brakować sprzętu ochronnego, gogli, masek czy fartuchów.

Screenshot_6

W poniedziałek (16.03) o godz. 7:00 mieszkańcy Łomży i okolic w dość licznym gronie zebrali się pod budynkiem przy al. Piłsudskiego, aby wyrazić swoją dezaprobatę z powodu przekształcenia jedynego szpitala w mieście w szpital zakaźny .Na samochodach pojawiły się kartki i napisy „ODDAJCIE NAM SZPITAL!”.  Duża grupa pojawiła się pod głównym wejściem, oczekując pilnej zmiany decyzji odnośnie przekształcenia placówki.

Jarosław Gowin: „Pani poseł Krynicka raczej nie powinna być traktowana jako autorytet w sprawach publicznych, nawet w sprawach medycznych”

Do słów Bernadety Krynickiej, która stanowczo stwierdziła, że szpital jest kompletnie nieprzygotowany na przyjęcie pacjentów, odniósł się dzisiaj na antenie TVN24 wicepremier Jarosław Gowin. Według słów ministra nauki i szkolnictwa wyższego, wypowiedź byłej posłanki utwierdza go w przekonaniu, że „pani poseł Krynicka raczej nie powinna być traktowana jako autorytet w sprawach publicznych, nawet w sprawach medycznych”, a szpital w Łomży, tak jak 18 pozostałych, będzie potraktowany na szczególnych zasadach. Dziennikarz zapytał Gowina, czy ten ma pewność, że zna stan szpitala lepiej od Krynickiej, która pracuje tam i obserwuje go z bliska. Gowin odpowiedział, że tę wiedzę mają eksperci Narodowego Funduszu Zdrowia, którzy sprawdzali wytypowane szpitale.

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: