TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1725451 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Najnowsze:”Silne trzęsienie ziemi wstrząsa Chorwacją, niszczy budynki..”

The following two tabs change content below.

ZAGREB, Chorwacja (AP) – Silne trzęsienie ziemi wstrząsnęło Chorwacją i jej stolicą w niedzielę, powodując powszechne szkody i panikę. Zgłoszono niektóre ofiary.

Europejska agencja sejsmologiczna EMSC podała, że trzęsienie ziemi mierzyło 5,3 i uderzyło w szeroki obszar na północ od stolicy, Zagrzebia, w niedzielę o 6:23 (0523 GMT). Epicentrum znajdowało się 7 kilometrów (4 mil) na północ od Zagrzebia na głębokości 10 kilometrów (6 mil).

Wiele budynków pękło w Zagrzebiu, a ściany i dachy zostały uszkodzone. Ulice śródmieścia były pełne śmieci. Betonowe płyty spadły na samochody, a kominy wylądowały przed wejściami.

W domach mieszkańcy dzielili się zdjęciami rzeczy spadających z półek, potłuczonych butelek i szkła. Urzędnicy powiedzieli, że doznali obrażeń, ale nie podali żadnych innych bezpośrednich szczegółów.

Trzęsienie ziemi uderzyło w wyniku częściowego zablokowania kapitału z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Ludziom powiedziano, aby unikali miejsc publicznych, takich jak parki i place publiczne, ale nie mieli wyboru, ponieważ wybiegali ze swoich mieszkań.

Maksymalnie pięć osób utrzymujących dystans może być razem.

Ikoniczna katedra w Zagrzebiu została również uszkodzona w wyniku upadku szczytu jednej z dwóch iglic. Katedra została odbudowana po upadku trzęsienia ziemi w 1880 roku.

Moc została odcięta, gdy ludzie wybiegli z domów. Zgłoszono również kilka pożarów. Co najmniej dwa inne drżenia zostały zarejestrowane później.

Powiązani pisarze prasowi Dusan Stojanovic i Jovana Gec przyczynili się do tego raportu.

zrodlo:apnews

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: