TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1725538 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Najnowsze:”Przywódca Iranu odmawia pomocy USA, powołując się na teorię spisku wirusa”

The following two tabs change content below.

DUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie (AP) – najwyższy przywódca Iranu w niedzielę odmówił amerykańskiej pomocy w walce z nowym koronawirusem, powołując się na bezpodstawną teorię spiskową, że wirus mógł być stworzony przez człowieka przez Amerykę.

Komentarze Ayatollaha Alego Chamenei pojawiają się, gdy Iran stoi w obliczu miażdżących sankcji USA blokujących krajowi sprzedaż ropy naftowej i dostęp do międzynarodowych rynków finansowych.

Ale podczas gdy irańscy cywilni urzędnicy w ostatnich dniach coraz bardziej krytykowali te sankcje, 80-letni Chamenei zamiast tego zdecydował się na ruch w tej samej teorii spiskowej, coraz częściej wykorzystywanej przez chińskich urzędników o nowym wirusie, aby uniknąć winy za pandemię.

„Być może twoje (oferowane) leki są sposobem na szersze rozprzestrzenienie wirusa”, powiedział Chamenei. „Lub jeśli wysyłasz terapeutów i lekarzy, może chce zobaczyć efekt trucizny, ponieważ mówi się, że część wirusa jest zbudowana dla Iranu”.

Nigdzie na świecie nie ma naukowego dowodu na poparcie komentarzy Chamenei.

Chamenei wypowiedział się w przemówieniu w Teheranie nadawanym na żywo w niedzielę w Iranie, z okazji Nowruz, perskiego Nowego Roku. Przerwał swoją zwykłą mowę w świątyni Imama Rezy w Mashhadzie na temat wybuchu wirusa.

Jego komentarze nadeszły, gdy Iran odnotował ponad 20 600 potwierdzonych przypadków nowego koronawirusa wśród 1556 zgłoszonych zgonów.

Nowy wirus jest jednym z najciężej dotkniętych krajów na świecie. Po drugiej stronie Bliskiego Wschodu Iran reprezentuje osiem z 10 przypadków wirusa, a osoby opuszczające Republikę Islamską przeniosły wirusa do innych krajów.

___

Powiązana pisarka prasowa Aya Batrawy z Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przyczyniła się do powstania tego raportu.

zrodlo:apnews

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: