TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
LISTA - KANAŁY - AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY NA STRONIE M-FORUM -WYBIERZ Z LISTY KANAŁ Z WSZYSTKIMI PUBLIKACJAMI AUTORA
Kategorie
archiwum bloga wpisy od 2009 roku
WIELKI BUNT SPOŁECZNY W POLSCE WYWOŁANY GŁODEM26 kwietnia 2020
-1728707 sekund temu.

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

CZERWONE

Najnowsze:” Uzbekistan zamyka granicę, dodaje wymóg dotyczący masek”

MOSKWA (AP) – Najnowsze informacje na temat pandemii koronawirusa , która zaraziła ponad 307 200 osób i zabiła ponad 13 000 osób. Choroba COVID-19 powoduje łagodne lub umiarkowane objawy u większości osób, ale ciężkie objawy są bardziej prawdopodobne u osób starszych lub z istniejącymi problemami zdrowotnymi. Jak dotąd odzyskano ponad 92 000 osób, głównie w Chinach.

GODZINA GODZINY:

—Zamknięcie granic przez Uzbekistan dla jego obywateli będzie wymagać od mieszkańców noszenia masek.

—Sri Lanka zakazuje wszystkich statków pasażerskich i lotów.

—Doktor w Pakistanie bada osoby powracające z Iranu hospitalizowane.

—Japan nie zachęca do zbędnego podróżowania do Stanów Zjednoczonych.

___

Uzbekistan zamyka swoje granice dla swoich obywateli i będzie wymagać od mieszkańców noszenia masek, jeśli opuszczą swoje rezydencje.

W oświadczeniu krajowej komisji zapobiegającej rozprzestrzenianiu się koronawirusa stwierdzono, że granice zostaną zamknięte w poniedziałek dla wszystkich, z wyjątkiem zagranicznych obywateli opuszczających kraj i międzynarodowych przewoźników ładunków.

Komisja powiedziała, że od środy każdy, kto nie nosi maski w miejscu publicznym, zostanie ukarany grzywną. Uzbekistan odnotował 42 przypadki zakażenia koronawirusem. Kraj graniczy z Kazachstanem, Turkmenistanem, Kirgistanem, Afganistanem i Tadżykistanem.

___

COLOMBO, Sri Lanka – rząd Sri Lanki nałożył nieograniczony zakaz wszystkich lotów i statków pasażerskich.

W oświadczeniu rządu stwierdzono, że wszystkie loty pasażerskie i statki nie będą mogły wejść na wyspę Oceanu Indyjskiego, dopóki sytuacja nie powróci do normy.

Rząd zwiększył środki, ponieważ liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa wzrosła do 77.

___

ISLAMABAD – lekarz, który brał udział w badaniach przesiewowych w kierunku koronawirusa u osób powracających z Iranu, padł ofiarą śmiertelnego wirusa w północnym Pakistanie.

Faiz Ullah Firaq, rzecznik rządu Gilgit Baltistan, powiedział w niedzielę „młody doktor Usama Riaz, który był odpowiedzialny za kontrolę pielgrzymów przybywających z Iranu i innych pielgrzymów przybywających do Gilgit Baltistan (GB), znajduje się w krytycznym stanie po zarażeniu koronawirusem”.

„Dr Usama Riaz, który pochodzi z rejonu Chilas w dzielnicy Diamer w Wielkiej Brytanii, został przyjęty do szpitala w dzielnicy Gilgit w piątek wieczorem po utracie przytomności i jest obecnie na wentylatorze.”

Również lokalne media poinformowały, że amerykański dyplomata przybył na lotnisko Islamabad poprzedniego dnia z podejrzeniem objawów koronawirusa. Władze odizolowały go na lotnisku, ale urzędnicy ambasady obiecali, że zostanie poddany kwarantannie w placówce w ambasadzie USA. Ambasada w Islamabadzie nie potwierdziła.

___

TOKIO – Japonia wydała ostrzeżenie o podróży dla swoich obywateli, wzywając do niepotrzebnych podróży do Stanów Zjednoczonych z powodu szybko rosnącej epidemii koronawirusa w tym kraju, podało ministerstwo spraw zagranicznych w oświadczeniu.

Japonia podjęła podobne kroki w stosunku do większości krajów europejskich i zakazała podróży do Chin, Korei Południowej, a także Islandii, San Marino oraz części Włoch, Szwajcarii i Hiszpanii.

Ministerstwo podało, że w sobotę 15 219 potwierdzonych przypadków i 201 zgonów, powołując się na amerykańskie Centrum Kontroli Chorób.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało również, że decyzja zapadła po tym, jak USA podniosły ostrożność w podróżach do Japonii i czterech krajów do trzeciego poziomu, wzywając Amerykanów do nieistotnych podróży do Japonii i wymagając 14-dniowej nałożonej kwarantanny dla obywateli Japonii wjeżdżających do USA

___

Associated Press otrzymuje wsparcie dla ochrony zdrowia i nauki od Wydziału Edukacji Naukowej Instytutu Medycznego Howarda Hughesa. AP ponosi wyłączną odpowiedzialność za całą zawartość.

zrodlo:apnews

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: