DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

GRUPA POLSKICH NAUKOWCÓW O KROK OD ZABICIA WIRUSA !!!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Naukowcy z całego świata próbują znaleźć sposób jak zabić koronawirusa. A tu wielki przełom dokonał się nie w Nowym Jorku, Pekinie czy Berlinie, ale we Wrocławiu! Zespół naukowców z tamtejszej Politechniki odkrył w co uderzyć, aby go unieszkodliwić. To może być początek końca tego zgryźliwego wirusa!

– To trop, który pomoże opracować szybkie testy i lekarstwo – mówi profesor Marcin Drąg (44 l.), który stoi na czele badań.

Naukowiec i jego drużyna korzystają z doświadczenia prof. Rolfa Hilgenfelda z Uniwersytetu w niemieckiej Lubece, który pracował w czasie epidemii innego koronawirusa – SARS z 2002 roku.

Sam profesor Drąg to autorytet w dziedzinie biochemii. Jest laureatem „Polskiego Nobla”. A teraz usłyszy o nim cały świat!

– Dokładnie zbadaliśmy składnik koronawirusa, który odpowiada za jego namnażanie się. Jeśli dowiemy się, jak unieszkodliwić ten enzym, to praktycznie go zabijemy go – tłumaczy profesor Drąg.

Dzięki temu możliwe będzie opracowanie lekarstwa oraz szybkiego testu na koronawirusa, który dawałby wynik nawet w pół godziny! – Taki test nie wymagałby podawania żadnych środków ani kłucia, wystarczyłby wymaz ze śliny – wyjaśnia naukowiec.

To nie koniec dobrych wiadomości. Przebadany enzym nie występuje u ludzi, dlatego leki, które będą miały go zwalczyć, nie zaszkodzą człowiekowi, tylko wirusowi. Profesor udostępnił wyniki swoich badań innym naukowcom całkowicie bezpłatnie! Wszystko po to, by jak najszybciej zatrzymać epidemię.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/wroclaw-profesor-drag-znalazl-klucz-do-koronawirusa/nvemlge

Marcin Drąg – polski chemik, profesor nauk chemicznych, wykładowca akademicki Politechniki Wrocławskiej. Wikipedia
Data i miejsce urodzenia30 lipca 1975 44 lata, Świdnica, Polska
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: