DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

GRUPA POLSKICH NAUKOWCÓW O KROK OD ZABICIA WIRUSA !!!

Naukowcy z całego świata próbują znaleźć sposób jak zabić koronawirusa. A tu wielki przełom dokonał się nie w Nowym Jorku, Pekinie czy Berlinie, ale we Wrocławiu! Zespół naukowców z tamtejszej Politechniki odkrył w co uderzyć, aby go unieszkodliwić. To może być początek końca tego zgryźliwego wirusa!

– To trop, który pomoże opracować szybkie testy i lekarstwo – mówi profesor Marcin Drąg (44 l.), który stoi na czele badań.

Naukowiec i jego drużyna korzystają z doświadczenia prof. Rolfa Hilgenfelda z Uniwersytetu w niemieckiej Lubece, który pracował w czasie epidemii innego koronawirusa – SARS z 2002 roku.

Sam profesor Drąg to autorytet w dziedzinie biochemii. Jest laureatem „Polskiego Nobla”. A teraz usłyszy o nim cały świat!

– Dokładnie zbadaliśmy składnik koronawirusa, który odpowiada za jego namnażanie się. Jeśli dowiemy się, jak unieszkodliwić ten enzym, to praktycznie go zabijemy go – tłumaczy profesor Drąg.

Dzięki temu możliwe będzie opracowanie lekarstwa oraz szybkiego testu na koronawirusa, który dawałby wynik nawet w pół godziny! – Taki test nie wymagałby podawania żadnych środków ani kłucia, wystarczyłby wymaz ze śliny – wyjaśnia naukowiec.

To nie koniec dobrych wiadomości. Przebadany enzym nie występuje u ludzi, dlatego leki, które będą miały go zwalczyć, nie zaszkodzą człowiekowi, tylko wirusowi. Profesor udostępnił wyniki swoich badań innym naukowcom całkowicie bezpłatnie! Wszystko po to, by jak najszybciej zatrzymać epidemię.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/wroclaw-profesor-drag-znalazl-klucz-do-koronawirusa/nvemlge

Marcin Drąg – polski chemik, profesor nauk chemicznych, wykładowca akademicki Politechniki Wrocławskiej. Wikipedia
Data i miejsce urodzenia30 lipca 1975 44 lata, Świdnica, Polska

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: