NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Cienie Higiena dla zdrowego ciała, umysłu i duszy”

Jaki jest nasz pomysł na dobre samopoczucie? Czy nasze życie to odzwierciedla? Czy pozwoliliśmy sobie doświadczyć dobrego samopoczucia: fizycznie, emocjonalnie, psychicznie i duchowo?Prawdziwe wellness jest ciągłym procesem.Nasze zdrowie fizyczne i emocjonalne nie jest oddzielone od naszego samopoczucia psychicznego i duchowego. Odzwierciedla nasz stan wewnętrzny, nasze podświadome programowanie.

Aby w pełni wyleczyć, musimy szukać źródła naszego kłopotliwego położenia. Zawsze możemy to znaleźć w naszej podświadomości. Dlaczego? Nasza podświadomość koduje wszystko jak ogromny skaner. Wszystkie nasze doświadczenia, uzyskane bezpośrednio i zaobserwowane w innych, są rejestrowane, a następnie wykorzystywane jako szablony naszych przyszłych przekonań i zachowań. Co więcej, nasza podświadomość jest „łącznikiem” między naszą własną energią a wszystkimi rodzajami fal energii płynących z Wszechświata i innych ludzi.

Znalezione obrazy dla zapytania: wellnes zdjecia

Wchodzenie i wychodzenie energii jest możliwe poprzez nasze czakry, które są siedmioma wirującymi centrami energii. Krótko mówiąc: czakry są „generatorami” energii dla naszych własnych wibracji i „odbiornikami” energii dla innych wibracji. Każdy z nich wpływa na nasze doświadczenia w konkretnej dziedzinie życia (relacje, kariera, kreatywność itp.), A także na funkcjonowanie części i narządów naszego ciała.

Kiedy wibracja niskiej częstotliwości, taka jak ból emocjonalny, traumatyczne doświadczenie lub nadużycie uszkadza jedną z czakr, staje się ona „perforowana” i nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Prowadzi to do rozwoju problemów w narządach lub obszarach życia związanych z tą konkretną czakrą. Następnie system czakr próbuje się wyleczyć poprzez „załatanie” obrażeń szczególną gęstą energią. Energię tę można zaobserwować w naszej podświadomości w postaci tak zwanych „cieni”.

Znalezione obrazy dla zapytania: wibracje otaczajace nas zdjecia

Nazwę „cienie” po raz pierwszy wprowadził szwajcarski psychiatra Carl Gustav Jung. Odniósł się do ciemnej odrzuconej energii – wszystkiego, czego nie akceptujemy w sobie i u innych – jako materiału budulcowego do blokowania naszej podświadomości. Używamy nazwy „cienie” w Nauczaniu Nadziei o podobnym znaczeniu, wyjaśniając je w kategoriach gęstej energii o niskiej częstotliwości, która rozwija się w dysfunkcyjnych czakrach.

Następstwa narastania energii cienia – choroby, problemy emocjonalne lub katastrofy życiowe – należy rozwiązać u ich źródła.

W ciągu wielu lat pracy z ludźmi zaobserwowałem 10 określonych zestawów zaburzeń czakr wspólnych w naszym zachodnim społeczeństwie. Doprowadziło mnie to do opracowania Metody Transformacji Cienia, która pozwala rozpoznawać, leczyć i utrzymywać każdy zestaw, który nazywam „bannerami”.

Znalezione obrazy dla zapytania: wibracje otaczajace nas zdjecia

Na przykład wielu uzdrowicieli zaobserwowało, że nieprawidłowe działanie pierwszej czakry jest związane z zaburzeniami czynności nerek, problemami z kręgosłupem, chorobami autoimmunologicznymi, rakiem, AIDS, zapaleniem stawów, otyłością, zapaleniem kości i stawów, chronicznym zmęczeniem itp. Ponadto , mogą istnieć problemy związane z bezpieczeństwem i przetrwaniem, napędzane podświadomymi obawami.

Kluczem jest upewnienie się, że nie skupiamy się już na problemach, ranach emocjonalnych i traumie naszej przeszłości.

Znalezione obrazy dla zapytania: wibracje otaczajace nas zdjecia

Istnieją narzędzia, które pomagają uwolnić negatywne bloki z podświadomości. Najlepsze są medytacje z przewodnikiem, codzienne afirmacje i nagrania audio zawierające pozytywne przesłania podprogowe. I oczywiście przekształcenie naszych cieni pomoże jeszcze bardziej zwiększyć częstotliwość naszych wibracji i pomoże nam ewoluować.

Aby zrównoważyć swoją pierwszą czakrę, możesz spróbować: aktywności fizycznej, masażu, ogrodnictwa; powstrzymywanie się od czytania, oglądania książek akcji, filmów i wiadomości telewizyjnych; słuchanie muzyki plemiennej Afryki, Ameryki, Australii i Oceanii; słuchanie lub granie na fagocie, didgeridoo lub prymitywnych bębnach; słuchanie częstotliwości 396 Hz Solfeggio (wykorzystywanych w leczeniu dźwiękiem); wycieczki do Afryki, Ameryki, Australii lub Oceanii; oraz słuchanie lokalnych lub rodzimych koncertów grupowych lub filmów dokumentalnych o plemionach i naturze.

Znalezione obrazy dla zapytania: wibracje otaczajace nas zdjecia

To tylko krótka lista sugestii. Istnieje wiele informacji, które można znaleźć w odpowiednich książkach i artykułach. Szukaj pomocy u naprawdę dobrego i godnego zaufania Mistrza Reiki lub uzdrowiciela energii.

Bez odpowiedniej higieny cieni nasze nadrukowane negatywne wzory doprowadzają nas w końcu do niepowodzeń, rozczarowań, chorób i zmagań.

Znalezione obrazy dla zapytania: wibracje otaczajace nas zdjecia

Mamy mądrość, a wszystko, czego potrzeba, to gotowość do pełnego korzystania z odnowy biologicznej we wszystkich obszarach naszego życia.

zrodlo:https://www.edgemagazine.net/

zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: