DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Cienie Higiena dla zdrowego ciała, umysłu i duszy”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jaki jest nasz pomysł na dobre samopoczucie? Czy nasze życie to odzwierciedla? Czy pozwoliliśmy sobie doświadczyć dobrego samopoczucia: fizycznie, emocjonalnie, psychicznie i duchowo?Prawdziwe wellness jest ciągłym procesem.Nasze zdrowie fizyczne i emocjonalne nie jest oddzielone od naszego samopoczucia psychicznego i duchowego. Odzwierciedla nasz stan wewnętrzny, nasze podświadome programowanie.

Aby w pełni wyleczyć, musimy szukać źródła naszego kłopotliwego położenia. Zawsze możemy to znaleźć w naszej podświadomości. Dlaczego? Nasza podświadomość koduje wszystko jak ogromny skaner. Wszystkie nasze doświadczenia, uzyskane bezpośrednio i zaobserwowane w innych, są rejestrowane, a następnie wykorzystywane jako szablony naszych przyszłych przekonań i zachowań. Co więcej, nasza podświadomość jest „łącznikiem” między naszą własną energią a wszystkimi rodzajami fal energii płynących z Wszechświata i innych ludzi.

Znalezione obrazy dla zapytania: wellnes zdjecia

Wchodzenie i wychodzenie energii jest możliwe poprzez nasze czakry, które są siedmioma wirującymi centrami energii. Krótko mówiąc: czakry są „generatorami” energii dla naszych własnych wibracji i „odbiornikami” energii dla innych wibracji. Każdy z nich wpływa na nasze doświadczenia w konkretnej dziedzinie życia (relacje, kariera, kreatywność itp.), A także na funkcjonowanie części i narządów naszego ciała.

Kiedy wibracja niskiej częstotliwości, taka jak ból emocjonalny, traumatyczne doświadczenie lub nadużycie uszkadza jedną z czakr, staje się ona „perforowana” i nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Prowadzi to do rozwoju problemów w narządach lub obszarach życia związanych z tą konkretną czakrą. Następnie system czakr próbuje się wyleczyć poprzez „załatanie” obrażeń szczególną gęstą energią. Energię tę można zaobserwować w naszej podświadomości w postaci tak zwanych „cieni”.

Znalezione obrazy dla zapytania: wibracje otaczajace nas zdjecia

Nazwę „cienie” po raz pierwszy wprowadził szwajcarski psychiatra Carl Gustav Jung. Odniósł się do ciemnej odrzuconej energii – wszystkiego, czego nie akceptujemy w sobie i u innych – jako materiału budulcowego do blokowania naszej podświadomości. Używamy nazwy „cienie” w Nauczaniu Nadziei o podobnym znaczeniu, wyjaśniając je w kategoriach gęstej energii o niskiej częstotliwości, która rozwija się w dysfunkcyjnych czakrach.

Następstwa narastania energii cienia – choroby, problemy emocjonalne lub katastrofy życiowe – należy rozwiązać u ich źródła.

W ciągu wielu lat pracy z ludźmi zaobserwowałem 10 określonych zestawów zaburzeń czakr wspólnych w naszym zachodnim społeczeństwie. Doprowadziło mnie to do opracowania Metody Transformacji Cienia, która pozwala rozpoznawać, leczyć i utrzymywać każdy zestaw, który nazywam „bannerami”.

Znalezione obrazy dla zapytania: wibracje otaczajace nas zdjecia

Na przykład wielu uzdrowicieli zaobserwowało, że nieprawidłowe działanie pierwszej czakry jest związane z zaburzeniami czynności nerek, problemami z kręgosłupem, chorobami autoimmunologicznymi, rakiem, AIDS, zapaleniem stawów, otyłością, zapaleniem kości i stawów, chronicznym zmęczeniem itp. Ponadto , mogą istnieć problemy związane z bezpieczeństwem i przetrwaniem, napędzane podświadomymi obawami.

Kluczem jest upewnienie się, że nie skupiamy się już na problemach, ranach emocjonalnych i traumie naszej przeszłości.

Znalezione obrazy dla zapytania: wibracje otaczajace nas zdjecia

Istnieją narzędzia, które pomagają uwolnić negatywne bloki z podświadomości. Najlepsze są medytacje z przewodnikiem, codzienne afirmacje i nagrania audio zawierające pozytywne przesłania podprogowe. I oczywiście przekształcenie naszych cieni pomoże jeszcze bardziej zwiększyć częstotliwość naszych wibracji i pomoże nam ewoluować.

Aby zrównoważyć swoją pierwszą czakrę, możesz spróbować: aktywności fizycznej, masażu, ogrodnictwa; powstrzymywanie się od czytania, oglądania książek akcji, filmów i wiadomości telewizyjnych; słuchanie muzyki plemiennej Afryki, Ameryki, Australii i Oceanii; słuchanie lub granie na fagocie, didgeridoo lub prymitywnych bębnach; słuchanie częstotliwości 396 Hz Solfeggio (wykorzystywanych w leczeniu dźwiękiem); wycieczki do Afryki, Ameryki, Australii lub Oceanii; oraz słuchanie lokalnych lub rodzimych koncertów grupowych lub filmów dokumentalnych o plemionach i naturze.

Znalezione obrazy dla zapytania: wibracje otaczajace nas zdjecia

To tylko krótka lista sugestii. Istnieje wiele informacji, które można znaleźć w odpowiednich książkach i artykułach. Szukaj pomocy u naprawdę dobrego i godnego zaufania Mistrza Reiki lub uzdrowiciela energii.

Bez odpowiedniej higieny cieni nasze nadrukowane negatywne wzory doprowadzają nas w końcu do niepowodzeń, rozczarowań, chorób i zmagań.

Znalezione obrazy dla zapytania: wibracje otaczajace nas zdjecia

Mamy mądrość, a wszystko, czego potrzeba, to gotowość do pełnego korzystania z odnowy biologicznej we wszystkich obszarach naszego życia.

zrodlo:https://www.edgemagazine.net/

zdjecia z internetu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: