DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

We włoskich krematoriach zabrakło miejsca, patrole WOJSKOWE wymuszają kwarantannę (FILMY)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

We włoskich krematoriach zabrakło miejsca, gdy patrole WOJSKOWE wymuszają kwarantannę w NAJLEPSZYM na świecie hotspocie koronawirusa (FILMY)

We włoskich krematoriach zabrakło miejsca, gdy patrole WOJSKOWE wymuszają kwarantannę w NAJLEPSZYM na świecie hotspocie koronawirusa (FILMY)

Włochy zaznaczyły się w piątek najbardziej śmiercionośnym dniem dla każdego kraju w szybko pandemii koronawirusa, zgłaszając 627 ofiar śmiertelnych w ciągu jednego dnia. Śmiertelna epidemia nie tylko popycha włoskie szpitale do punktu krytycznego, ale także domy pogrzebowe i krematoria zostały przytłoczone ogromną liczbą pacjentów zabitych przez tę chorobę, zmuszając niektórych do rozważenia wstrzymania przyjmowania nowych ciał, aby zrobić miejsce.

„W tej chwili otrzymujemy średnio 25 trumien dziennie, ale jesteśmy w stanie zarządzać tylko 12”, powiedział kierownik RT krematorium w prowincji Piacenza w północnych Włoszech.

Oczywiście, ta sytuacja tworzy nienormalną ilość, doprowadzając nas do fazy awaryjnej, co bardzo prawdopodobne, że zatrzymamy się na kilka dni, aby móc odzyskać trochę miejsca.

Wizerunek

Konwój włoskich ciężarówek wojskowych WYWOZIzwłoki, gdy lokalne krematorium zalane jest martwym koronawirusem

Salvini powiedział, że pojazdy wojskowe zostały wysłane w celu usunięcia zwłok, z którymi nie można sobie poradzić na poziomie lokalnym.

Film opublikowany w mediach społecznościowych pokazuje zielone i kamuflażowe ciężarówki zaparkowane na ulicy, przygotowujące się do transportu ciał.

Według doniesień mediów krematorium w Bergamo zostało przytłoczone liczbą ofiar koronawirusa. Miasto odnotowało co najmniej 93 zgony Covid-19, a lokalni urzędnicy wyrazili obawy, że najgorsze jeszcze przed nami.

Włochy były najciężej dotkniętym krajem poza Chinami, gdzie prawdopodobnie powstał wirus. Tylko w środę włoscy urzędnicy zgłosili 475 nowych zgonów z powodu choroby. Według Centrum Zasobów Coronavirusa Johns Hopkins kraj ma obecnie 35 713 zakażeń i prawie 3000 zgonów.

Kierownik sąsiednich regionów zaczął już wysyłać swoje własne nadwyżki do zakładu Piacenza, zauważając: „To ten sam problem, który miał Bergamo i właśnie z tego powodu otrzymujemy trumny z całych środkowych i północnych Włoch. Nie mają już tymczasowych przestrzeni na trumny. ”

Ponury dylemat pojawia się, gdy Włochy zgłaszają ponad 47 000 infekcji i 4 000 zgonów, a szybki wzrost liczby przypadków skłonił premiera Giuseppe Conte do przedłużenia blokady krajowej nałożonej w zeszłym tygodniu poza pierwotną granicę z 3 kwietnia, dotykając około 60 milionów ludzi. Dodatkowe ograniczenia podróży mogą pojawić się w ciągu najbliższych 48 godzin, powiedział minister spraw regionalnych Francesco Boccia w piątek, sugerując, że wszystkie działania publiczne mogą zostać zawieszone.

„Tak wielu ludzi chodzi po świecie, którzy mają wirusa i są narażeni na ryzyko zarażenia innych” – powiedział włoskiej agencji prasowej AGI Matteo Bassetti, dyrektor departamentu chorób zakaźnych w klinice San Martino w Genui.

40 000 przypadków, o których mówimy, mogłoby być 100 razy wyższe.

Żołnierze zostali już wezwani na ulice w celu egzekwowania rygorystycznych środków bezpieczeństwa, a dziesiątki żołnierzy w maskach widzieli patrolujących stolicę Sycylii, Palermo w piątek, na materiałach zarejestrowanych przez Ruptly. Umieszczeni jako posiłki w ramach tak zwanej operacji „Bezpiecznych ulic” , żołnierze skoncentrowali uwagę na głównym dworcu kolejowym miasta i jego porcie.

Sycylia – autonomiczny region Włoch – od czwartku odnotowała 340 przypadków Covida-19.

Ruptly

@Ruptly

Hospital to be built ‚in 72 hours’ on military field for patients

Osadzony film

Na całym świecie koronawirus rozprzestrzenił się na ponad 275 000 osób w co najmniej 160 krajach po wybuchu epidemii w chińskiej prowincji Hubei pod koniec ubiegłego roku. Podczas gdy Chiny doświadczyły najgorszego z własnego wybuchu po trzech miesiącach intensywnych wysiłków w celu jej zwalczania, choroba rozprzestrzeniła się na każdy zamieszkany kontynent i szybko przerodziła się w globalną pandemię.

https://www.rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “We włoskich krematoriach zabrakło miejsca, patrole WOJSKOWE wymuszają kwarantannę (FILMY)

  1. depopulacja idzie pełną gębą widzę,ach ci ludzie,gdyby otworzyli oczy to by NWO nigdy nie powstało ,ale i tak będzie na krótki czas,bo 3,5 roku jako wielki ucisk z Biblii

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: