DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

RETROSPEKCJA:” USA zostały zmuszone do wyjaśnienia zamknięcia laboratorium Fort Detrick”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

USA wezwały do wyjaśnienia zamknięcia laboratorium wojskowego

Autor: Leng Shumei
GLOBALNE CZASY

Pasażer z maską jest widziany w pociągu metra na Manhattanie w Nowym Jorku, 4 marca. Zdjęcie: Xinhua
Internauci i eksperci wzywają rząd Stanów Zjednoczonych do ujawnienia informacji o zawieszeniu laboratorium badawczego chorób zakaźnych pod dowództwem armii amerykańskiej, ponieważ petycja na stronie internetowej Białego Domu wymienia zdarzenia zbieżne między zamknięciem a wybuchem COVID-19, wzywając do Rząd USA wyjaśni, czy laboratorium było powiązane ze śmiertelnym wirusem.

Chociaż pochodzenie nowego koronawirusa jest wciąż nieznane, a teorie spiskowe wywołały powszechną panikę, eksperci stwierdzili, że ujawnienie informacji w odpowiednim czasie społeczeństwu przyniosłoby korzyść globalnej jedności i współpracy przeciwko pandemii, która zainfekowała ponad 150 000 osób i zabiła 5400 na całym świecie od soboty.

Laboratorium Fort Detrick, które zajmuje się materiałami powodującymi choroby na wysokim poziomie, takimi jak Ebola, we Fredrick w stanie Maryland, zostało zamknięte po tym, jak amerykańskie Centers for Disease Control and Prevention wydało organizację w lipcu 2019 roku zgodnie z lokalnymi mediami .

Zawieszenie było spowodowane wieloma przyczynami, w tym nieprzestrzeganiem lokalnych procedur i brakiem okresowych szkoleń w zakresie ponownej certyfikacji dla pracowników laboratoriów zajmujących się ochroną biologiczną. Media podały, że system odkażania ścieków w laboratorium również nie spełnia standardów określonych przez Federal Select Agent Program.

Laboratorium, które zostało zamknięte ponad pół roku temu, niedawno zwróciło uwagę opinii publicznej, ponieważ petycja przesłana na stronie internetowej Białego Domu 10 marca wymieniała pewne zbieżności w czasie między zamknięciem a wybuchem COVID-19.

Na przykład „wielka„ grypa ”zabiła w USA ponad 10 000 osób w sierpniu 2019 r. Po zamknięciu; a epidemia COVID-19 wybuchła na całym świecie w lutym 2020 r. po tym, jak USA zorganizowały Wydarzenie 201 – Globalne ćwiczenie pandemiczne – w październiku 2019 r.

W petycji zauważono również, że wiele anglojęzycznych wiadomości o zamknięciu fortu Detrick zostało usuniętych w związku z pogarszającą się pandemią COVID-19, wzbudzając podejrzenia co do związku laboratorium z nowym koronawirusem.

Składający petycję zaapelowali do rządu USA o opublikowanie prawdziwego powodu zamknięcia laboratorium i wyjaśnienie, czy laboratorium było powiązane z nowym koronawirusem i czy nastąpił wyciek wirusa.

Petycja otrzymała niewiele ponad 400 podpisów od niedzieli.

Chińscy internauci wezwali rząd USA do jak najszybszego zareagowania na apele społeczeństwa.

„To nie jest mały problem, prawda powinna zostać opublikowana” – skomentował internauta.

„Świat zasługuje na poznanie prawdy” – powiedział inny.

Ni Feng, zastępca dyrektora Instytutu Amerykanistyki Chińskiej Akademii Nauk Społecznych, wezwał rząd USA do zwiększenia przejrzystości w kwestiach związanych z pandemią COVID-19 w odpowiedzi na szeroko rozpowszechnione wątpliwości.

O pochodzeniu wirusa należy zdecydować na podstawie badań naukowych, ale pilną kwestią na obecnym etapie jest współpraca w globalnej walce z pandemią, zauważył Ni.

Wang Yiwei, profesor ze Szkoły Stosunków Międzynarodowych na chińskim Uniwersytecie Renmin, zgodził się z Ni, zauważając, że USA źle zachowywały się w Chinach, gdy ten walczył z epidemią – oskarżając Chiny o niską przejrzystość i obwiniając chińskie laboratorium za wyciek wirusa.

Teraz Chiny zdobyły światowe przekonanie dzięki praktycznym wysiłkom i ulepszeniom. Według Wanga USA powinny szczerze współpracować z Chinami i światem przeciwko wirusowi.

zrodlo:stateofthenation.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: