DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Po trupach do celu, czy do celi? Gdzie skończy Duda po kampanii 2020

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_6

Tymczasem rządowa telewizja puszcza transmisje ze sztabu kandydata PiS z hasłem „Kampania prezydencka w pełni”.

Haniebne praktyki.

W Polsce jest już łącznie 425 zakażonych koronawirusem osób. Z powodu epidemii zmarło dotychczas 6 osób. Najwięcej zakażeń odnotowano w województwie mazowieckim – 107.

Tymczasem rządowa telewizja puszcza transmisje ze sztabu kandydata PiS z hasłem „Kampania prezydencka w pełni”.

Mimo epidemii rząd PiS nie chce przesunąć wyborów prezydenckich. Nawet kosztem śmierci osób, które zarażą się podczas głosowania.

Screenshot_8

Screenshot_9

Screenshot_10

Hanna Lis @hanna_lisowa

Boże mój. Słucham właśnie w @tvn24, ze jest 5, a nie 6 ofiar !Pani spikerka prostuje podaną wcześniej przez stację informacje, twierdząc ze 27 letnia kobieta zmarła na sepsę!Ludzie! Sepsa to najczęstsze powikłanie COVID!Dziennikarze, nie bądźcie pasami transmisyjnymi!

Źródło: Twitter Katarzyna Kolenda-Zaleska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: